Kosiarki

John Deere ZTrak™ Z740R

john deere ztrak™ z740r

Moc, komfort i wytrzymałość tej półprofesjonalnej kosiarki jest na najwyższym poziomie. Benzynowy silnik do zastosowań komercyjnych i agregat koszący zapewniający wysoką wydajność i jakość koszenia sprostają najwyższym wymaganiom.

  • Maksymalna moc znamionowa 16,2 kW (21,7 KM) przy 3100 obr./min.
  • Prędkość jazdy: 13,7 km/h
  • Szerokość koszenia: 122 cm lub 137 cm
  • Opcjonalnie: bezgazowe opony Michelin X Twill Turf
Zapytaj o cenę
john deere ztrak™ z740r

Więcej o ZTrak™ Z740R

Bezgazowe opony Michelin X Twill Turf są trzykrotnie trwalsze od opon pneumatycznych, odporne na przebicia i łagodne dla murawy.

John Deere Z740R – koszenie

Dzięki wysokiej prędkości maksymalnej i dużej szerokości agregatu koszącego kosiarka ta pozwala niesłychanie szybko kosić rozległe tereny. Zerowy promień skrętu umożliwia zawracanie i omijanie przeszkód bez zmniejszania prędkości. Wszystko to sprawia, że praca kosiarką Z740R jest niezwykle wydajna. Dostępne do tej maszyny profesjonalne agregaty koszące z bocznym wyrzutem można uzupełnić o zestaw do mulczowania oraz osprzęt do tworzenia pasów na murawie.

Wygodna kosiarka o zerowym promieniu skrętu John Deere Z740R

Projektanci John Deere nie zapomnieli o komforcie pracy. Operatorzy pracują nimi przez wiele godzin, dlatego do dyspozycji mają wygodny regulowany fotel z wysokim oparciem, podłokietnikami i zawieszeniem ComfortGlide™. Ponadto praktyczne podnóżki pozwalają zachować optymalną pozycję w czasie pracy. Dźwignie do sterowania kierunkiem i prędkością jazdy mają miękkie uchwyty, a ich wysokość można wyregulować zgodnie z preferencjami operatora. Przemyślane rozmieszczenie przełączników i innych elementów służących do regulacji parametrów koszenia ułatwia pracę i pozwala na zachowanie skupienia. Możliwość ustawiania wysokości koszenia bez opuszczania platformy operatora ułatwia pracę i podnosi jej wydajność.

Kosiarka Z740R – praktyczne akcesoria

Na życzenie klienta kosiarki mogą zostać wypożosaone w uchwyt na narzędzia ręczne, pozwalający na bezpieczny transport łopaty czy grabi, specjalny uchwyt do kosiarki żyłkowej czy uniwersalny kosz transportowy.