Kosiarki

John Deere ZTrak™ Z994R

john deere ztrak™ z994r

Mocny silnik wysokoprężny, wysokowydajny profesjonalny agregat koszący, a także niezawodność i trwałość sprawiają, że kosiarki o zerowym promieniu skrętu są niesamowicie wydajne i ekonomiczne.

  • Maksymalna moc znamionowa 18,4 kW (24,7 KM) przy 3200 obr./min.
  • Prędkość jazdy: 17 km/h
  • Szerokość koszenia: 137 cm lub 152 cm
  • Opcjonalnie: bezgazowe opony Michelin X Twill Turf
Zapytaj o cenę
john deere ztrak™ z994r

Więcej o ZTrak™ Z994R

Bezgazowe opony Michelin X Twill Turf są trzykrotnie trwalsze od opon pneumatycznych, odporne na przebicia i łagodne dla murawy.

John Deere Z994R – koszenie

Agregaty koszące oferowane do tego modelu pozwalają kosić na szerokość nawet 152 cm, co w połączeniu z możliwością jazdy z prędkością 17 km/h gwarantuje wysoka sprawność koszenia. Profesjonalne agregaty dostępne dla tego modelu mogą być wyposażone w wyrzut boczny lub tylny wyrzut. Można wyposażyć je w zestaw do mulczowania oraz osprzęt do tworzenia pasów na murawie.
Ze względu na zerowy promień skrętu i precyzyjny układ sterowania, zawracanie i omijanie przeszkód nie stanowi problemu i nie spowalnia pracy.

Wygodna kosiarka o zerowym promieniu skrętu John Deere Z994R

Komfort pracy to dla projektantów John Deere zawsze jeden z priorytetów. Dlatego do dyspozycji operatora jest wygodny, regulowany fotel z wysokim oparciem, podłokietnikami i zawieszeniem ComfortGlide™. Wygodną i stabilną pozycję w czasie pracy pomagają zachować podnóżki. Dźwignie do sterowania kierunkiem i prędkością jazdy mają miękkie uchwyty, a ich wysokość można wyregulować zgodnie z preferencjami operatora. Elementy do sterowania parametrami koszenia, przełączniki rozmieszczone są zgodnie z zasadami ergonomii, a ustawianie wysokości koszenia bez opuszczania platformy operatora usprawnia pracę i podnosi jej wydajność.

Kosiarka Z994R – praktyczne akcesoria

Na życzenie klienta kosiarki mogą zostać wyposażone w uchwyt na narzędzia ręczne, pozwalający bezpiecznie przetransportować łopatę czy grabie, specjalny uchwyt do kosiarki żyłkowej, czy uniwersalny kosz transportowy.

Szeroki wybór

Zobacz inne kosiarki John Deere i maszyny z naszej oferty