Kosiarki

John Deere ZTrak™ Z950R

john deere ztrak™ z950r

Mocny silnik benzynowy do zastosowań komercyjnych zapewnia wysokie osiągi i wydajność. Szerokie agregaty koszące i wysoka prędkość maksymalna gwarantują niesłychanie szybkie koszenie.

  • Maksymalna moc znamionowa 19 kW (25,5 KM) przy 3250 obr./min.
  • Prędkość jazdy: 19,3 km/h
  • Szerokość koszenia: 152 cm lub 183 cm
  • Opcjonalnie: bezgazowe opony Michelin X Twill Turf
Zapytaj o cenę
john deere ztrak™ z950r

Więcej o ZTrak™ Z950R

Bezgazowe opony Michelin X Twill Turf są trzykrotnie trwalsze od opon pneumatycznych, odporne na przebicia i łagodne dla murawy.

John Deere Z950R – koszenie

Agregaty koszące oferowane do tego modelu pozwalają kosić na szerokość 152 lub 183 cm, co w połączeniu z możliwością jazdy z prędkością 19 km/h oznacza niesamowitą wydajność tej maszyny. Profesjonalne agregaty koszące z tylnym lub bocznym wyrzutem można uzupełnić o zestaw do mulczowania oraz osprzęt do tworzenia pasów na murawie. Ze względu na zerowy promień skrętu i precyzyjny układ sterowania, zawracanie i omijanie przeszkód nie stanowi problemu i nie spowalnia pracy.

Wygodna kosiarka o zerowym promieniu skrętu John Deere Z950R

Projektanci John Deere jak zawsze pamiętali o komforcie pracy. Do dyspozycji operatora jest wygodny, regulowany fotel z wysokim oparciem, podłokietnikami i zawieszeniem ComfortGlide™. Optymalną pozycję w czasie pracy pomagają zachować praktyczne podnóżki. Dźwignie do sterowania kierunkiem i prędkością jazdy mają miękkie uchwyty, a ich wysokość można wyregulować zgodnie z preferencjami operatora. Elementy do sterowania parametrami koszenia, przełączniki rozmieszczone są w przemyślany sposób, aby ułatwić pracę i zachowanie koncentracji. Możliwość ustawiania wysokości koszenia bez opuszczania platformy operatora usprawnia pracę i podnosi jej wydajność.

Kosiarka Z950R – praktyczne akcesoria

Na życzenie klienta kosiarki mogą zostać wyposażone w uchwyt na narzędzia ręczne, pozwalający na bezpieczny transport łopaty czy grabi, specjalny uchwyt do kosiarki żyłkowej czy uniwersalny kosz transportowy.