Szeroki wybór

Brony Kverneland

Spulchnianie i rozdrabnianie roli nigdy nie było prostsze i bardziej wydajne. To zasługa nowoczesnych urządzeń norweskiej marki Kverneland – brona wirnikowa czy talerzowa, każda sprawdzi się doskonale, przyspieszając i ułatwiając wykonanie zadań w gospodarstwie rolnym. Szeroki wybór modeli sprawia, że każdy użytkownik znajdzie optymalną maszynę dla siebie.

Kverneland – brona talerzowa o doskonałych parametrach

Tzw. talerzówka Kverneland to urządzenie, które pomimo kompaktowych wymiarów zachwyca swoją funkcjonalnością, znakomicie nadając się zarówno do uprawy płytkiej, jak i głębokiej. Brona talerzowa Kverneland perfekcyjnie radzi sobie z mieszaniem i wyrównywaniem gleby, a najwyższa jakość cięcia zachowana jest na całej szerokości roboczej. Można mieć pewność, że talerzówka Kverneland 3 m (podobnie zresztą jak talerzówka Kverneland 4 m) poradzi sobie w każdych warunkach – szybko, sprawnie i niezawodnie.

Proponowana przez Kverneland talerzówka – w wersji Qualidisc Pro i Qualidisc Farmer – to połączenie nowoczesnych rozwiązań i sprawdzonych przez lata technologii. Dzięki temu można mieć pewność najlepszej wydajności, a zarazem żywotności. Brona Kverneland – talerzowa czy wirnikowa – to więc doskonała inwestycja, która odpłaci się bardzo szybko, a służyć będzie przez wiele lat. To właśnie nowoczesne maszyny pozwalają jeszcze bardziej precyzyjnie planować pracę i realizować działania, uzyskując tym samym jeszcze lepsze rezultaty.

Brona wirnikowa Kverneland – wybieraj spośród szerokiej ofery zróżnicowanych modeli

Brony talerzowe to niejedyne brony w ofercie norweskiej marki. Producent przygotował szeroki wybór bron wirnikowych Kverneland. Brona tego typu zapewnia maksymalną efektywność pracy, a jednocześnie zoptymalizowane zapotrzebowanie na moc. Brona aktywna Kverneland z Serii M to najmniejsze z dostępnych urządzeń, które z powodzeniem wykorzystać można w połączeniu z ciągnikami o mocy do 140 koni mechanicznych. Pomimo swojej lekkości, brona doskonale radzi sobie nawet w trudnych warunkach bez negatywnych konsekwencji dla jej żywotności.

Brona wirowa Kverneland NG-S 101 F35 to natomiast propozycja z drugiego krańca skali. Jest to w pełni profesjonalne urządzenie dla najbardziej wymagających – przystosowane do pracy z ciągnikami o mocy sięgającej 400 koni mechanicznych. Producent zadbał o zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym jeszcze bardziej zredukowano czas niezbędnych przestojów. Jeśli dodać do tego kompatybilność z ciężkimi siewnikami, wydajność oraz wytrzymałość, powstaje maszyna, której niestraszne żadne wyzwanie.

Brony – talerzowe i wirnikowe – Kverneland łączą efektywność z żywotnością na najwyższym poziomie. Co więcej, wymagają jedynie minimalnej konserwacji, dzięki czemu można poświęcić czas na to, co najważniejsze, nie obawiając się o stan urządzeń. Dostępne w wielu wariantach – m.in. szerokości roboczej – brony Kverneland zostały docenione przez użytkowników na całym świecie, spisując się znakomicie niezależnie od warunków, dlatego warto postawić właśnie na nie. Już dzisiaj sprawdź ofertę i dobierz bronę dla siebie.