prasy john deere

Szeroki wybór

Prasy John Deere

Nowoczesne rozwiązania dla użytkowników, którzy nie godzą się na kompromisy – prasy John Deere zostały docenione całym świecie. To nie przypadek, a zasługa wieloletniego doświadczenia producenta, a także wiedzy, informacji i sugestii otrzymywanych od użytkowników na całym świecie.

Skontaktuj się z doradcą 664 144 575

Wspólnym wysiłkiem udało się zbudować maszyny gwarantujące najlepszą jakość pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dlatego każda prasa rolująca John Deere to wybór, który się opłaca. Sprawdź przygotowaną przez nas ofertę już dziś i zamów nową prasę renomowanej amerykańskiej marki. Przekonaj się, jak wiele oszczędności przynosi długa i bezproblemowa praca wydajnym urządzeniem.

Prasa John Deere – rozwiązanie do skutecznego pakowania siana

Czas ma szczególne znaczenie. Kiedy na niebie zbierają się ciemne chmury, nie ma chwili do stracenia. Z tego powodu każda prasa John Deere zaprojektowana została do tego, aby pracować jeszcze szybciej i wydajniej. W ślad za tym idzie znakomita jakość – formowane bele mają idealny kształt i gęstość. Są też niezwykle dokładnie owinięte folią. To gwarancja optymalnego zabezpieczenia przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, ale też wygodnego transportowania i przechowywania. Dzięki idealnie ukształtowanym belom zmieścisz więcej na tej samej powierzchni – nie marnując niepotrzebnie tak cennego przecież miejsca.

W naszej ofercie znajdziesz prasy John Deere zmiennokomorowe, stałokomorowe, prasoowijarki, a także specjalistyczne urządzenia przystosowane do formowania dużej kostki. To Ty decydujesz, która opcja najlepiej odpowiada Twoim potrzebom – a w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz zawsze się z nami skontaktować. Profesjonaliści z Agro-Sieć Maszyny chętnie służą pomocą!

Belarka John Deere – precyzyjne zwijanie bel siana

Podobnie jak inne urządzenia marki John Deere, prasa także wyposażona została w szereg rozwiązań podnoszących wydajność i ułatwiających działanie. Maszyny mogą zostać uzupełnione o podbieracze Standard lub Premium różniące się średnicą palców. Specjalne rotory liniowe odznaczają się doskonałą odpornością na zapychanie, a sterowana z kabiny podłoga opuszcza się na całej szerokości.

Producent zastosował też m.in. wzmocnione łożyska, które zapewniają urządzeniom jeszcze lepszą wytrzymałość. Niezależnie od tego, czy możesz pozwolić sobie na spokojną pracę w relaksacyjnym tempie czy też goni Cię czas, wiedz, że na amerykańskich maszynach zawsze możesz polegać. Nowoczesna belarka John Deere pomoże Ci uzyskać pożądane efekty jeszcze szybciej.

Prasa rolująca John Deere – perfekcyjne formowanie wałków paszowych

Chcesz mieć pewność, że wałki paszowe będą idealnie uformowane i perfekcyjnie zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi? Prasa zwijająca John Deere to najlepszy wybór. Model C441R pozwala na uzyskanie beli o średnicy maksymalnie 135 centymetrów. Jeśli to zbyt mało, postaw na model C461R, w którego przypadku maksymalna średnica beli to aż 170 centymetrów! Odpowiednio dobrane parametry i osprzęt sprawiają, że niezależnie od oczekiwanego rozmiaru docelowego, bele zawsze powstają szybko, sprawnie i dokładnie.

Wybieraj spośród wielu pras i akcesoriów. Zamów urządzenie, które w 100% spełni Twoje oczekiwania – bez względu na to, czy produkujesz słomę, siano, sianokiszonkę

czy kiszonkę, a może wszystkiego po trosze. Odpowiednia prasa – z serii G, M lub R – zapewni optymalną wydajność. Co to oznacza w praktyce? Nawet 120 bel na godzinę – rezultat możliwy do uzyskania za sprawą innowacyjnego układu szybkiego rozładunku (FRS). To, jak i wiele innych nowoczesnych rozwiązań, sprawia, że maszyny amerykańskiej marki cieszą się ogromnym uznaniem i stanowią niekwestionowany wyznacznik jakości. Przede wszystkim jednak zapewniają to, co najważniejsze – wydajność, pewność i niezawodność.

Prasa John Deere z Agro-Sieć Maszyny to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którym zależy na najwyższej jakości. Jesteśmy doświadczonym importerem maszyn John Deere oraz innych renomowanych marek. Oferujemy sprzedaż oraz serwis, a także pełne wsparcie i profesjonalne doradztwo.