Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 9472 C

Szerokość robocza : 6.20 - 7.20m

Szerokość pokosu : 1.20 - 1.90m

KVERNELAND

9472C - 9476C

KVERNELAND 
9472C-9476C

Oferta dwukaruzelowych zgrabiarek Kverneland ProLine z odkładaniem pokosu do środka składa się z dwóch maszyn. Maszyny formują pokos pomiędzy karuzelami z szerokości roboczej pomiędzy 6,2 a 7,8m. Karuzele zawieszone są na masywnej ramie zapewniającej długą żywotność. Rozwiązania takie jak kierowane tylne koła, system TerraLink Quattro czy hydrauliczne rozsuwanie karuzel są oczywiście na wyposażeniu standardowym.

Bieżnia oraz osie przekładni Kverneland CompactLine są smarowane olejem zapewniając mniejsze zużywanie się elementów. Łożyska ramion pracują w kąpieli olejowej czyniąc je wolne od codziennej konserwacji. Szeroko rozstawione uchwyty ramion oraz dwa łożyska po obu stronach wału napędowego, zapewniają przekładni dużą wytrzymałość i niezawodność Prowadnice w zgrabiarkach Kverneland są indywidualnie dostosowane do wszystkich średnic karuzel, po to, aby zgrabianie odbywało się dokładnie przy każdym modelu i w każdej szerokości roboczej.

Połączone za pomocą drążka z ramą zaczepową tylne koła pozwalają wykonać sprawne nawroty o małym promieniu skrętu na małych i niekształtnych polach. Kiedy zgrabiarka pracuje na łąkach położonych na stromych zboczach układ kierowania pozwala jej pracować w śladzie ciągnika. Rama zaczepowa pozwala na wykonywanie ostrych zakrętów do 80° podczas zawracania. Na czas zawracania na uwrocia boczne karuzele są podnoszone do pozycji 45°. Dodatkowo, jako opcja można maszyny wyposażyć w system indywidualnego podnoszenia karuzel pozwalając pracować przy pomocy tylko jednej karuzeli.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Zgrabiarki karuzelowe Kverneland są zaprojektowane z myślą by zgrabiać czysty oraz kształtny pokos. Na łąkach, które są położone na nierównych terenach ważne jest by zgrabiarka posiadała możliwość dokładnego kopiowania terenu by uniknąć zanieczyszczenia pokosu ziemią. System TerraLink Quattro kopiuje teren w 3 płaszczyznach, dzięki unikalnej konstrukcji podwozia karuzel wyposażonych w 4 koła jezdne oraz odpowiednio rozwiązanemu zawieszeniu, które zapewnia precyzyjne kopiowanie nierówności – nawet przy dużej prędkości roboczej. System, który nie wymaga konserwacji – brak elementów ruchomych, które ulegają zużyciu. Unikalne zawieszenie karuzel, zapewnia płynną pracę maszyny. Wszystkie koła są umieszczone blisko palców grabiących zapewniając dokładne zgrabianie nawet przy dużych prędkościach pracy.

Wszystkie zgrabiarki Kverneland ze składaniem pokosu do środka posiadają hydrauliczną regulację szerokości roboczej. Regulację szerokości roboczej przeprowadzać można płynnie w czasie zgrabiania. Pozwalając na sprawne zgrabienie masy na polach w kształcie klina. Szerokość pokosu dostosować można do szerokości podbieracza prasy, przyczepy samozbierającej lub sieczkarni samojezdnej.