Szeroki wybór

Zgrabiarki SaMASZ

Szybkie i skuteczne zgrabianie suchej trawy – zgrabiarki SaMasz to idealne rozwiązanie do mniejszych i większych gospodarstw. Sprawdzone konstrukcje, nowoczesne technologie i solidne materiały – połączenie to zaowocowało powstaniem maszyn, które nie tylko pracują z doskonałą wydajnością, ale też odznaczają się ponadprzeciętną trwałością.

SaMASZ – zgrabiarki karuzelowe, grzebieniowe, taśmowe

Firma SaMasz to polski producent z wieloletnim doświadczeniem w produkcji różnego rodzaju maszyn m.in. dla rolnictwa. To marka, która zasłynęła solidnością i innowacyjnością, wielokrotnie dowodząc, że nawet pozornie proste czynności można wykonywać jeszcze lepiej i dokładniej. Dlatego też każda zgrabiarka karuzelowa SaMASZ, zgrabiarka grzebieniowa czy taśmowa to nieoceniona pomoc w każdym gospodarstwie. Oferta jest zróżnicowana, wobec czego bez trudu dla każdego znajdzie się odpowiednia marki SaMASZ zgrabiarka. Cena? Niezwykle atrakcyjna! Przekonaj się już dziś.

W zależności od wybranego modelu, zgrabiarka do siana SaMASZ może być zawieszana na ciągniku rolniczym lub przez niego ciągniona. Jednym z rozwiązań, po które najchętniej sięgają użytkownicy, jest zgrabiarka karuzelowa SaMASZ. Cena w tym przypadku uzależniona jest od zastosowanego wariantu. Przede wszystkim może to być zgrabiarka jednokaruzelowa (np. zgrabiarka SaMASZ Z-350), jak też zgrabiarka dwukaruzelowa SaMASZ. Zróżnicowana jest też szerokość robocza – im większa, tym szybciej zebrać można siano z dużej powierzchni. Im mniejsza, tym łatwiejsze będzie natomiast manewrowanie. Dlatego warto przeanalizować dostępne opcje i wybrać optymalną.

Interesuje cię zgrabiarka SaMASZ Z-440 – cena, parametry, funkcjonalność? A może wolisz wariant o nieco mniejszej szerokości roboczej – taki jak zgrabiarka SaMASZ Z-350? Cena, różnice konstrukcyjne, walory? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, a w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zgrabiarki grzebieniowe i taśmowe – alternatywa dla karuzelowej zgrabiarki SaMASZ

Alternatywę dla najczęściej wybieranych opcji takich jak zgrabiarka karuzelowa SaMASZ Z-410 (cena pozostaje jednym z wielu kryteriów, jakie bierze się pod uwagę) stanowi zgrabiarka grzebieniowa. Model TWIST dostępny jest w wariantach o szerokości roboczej od 2,15 do aż 6 metrów, co ma szczególne znaczenie wówczas, gdy konieczne jest jak najszybsze zebranie siana z pola uprawnego. Zbliżające się załamanie pogody to najczęstsza sytuacja, w której trzeba się spieszyć – i grzebieniowa zgrabiarka od renomowanego polskiego producenta stanie na wysokości zadania. Zęby zgrabiarki ciągnięte są po ziemi. Unoszą i przekładają na bok siano, pomagając w jego sprawnym zgromadzeniu. Co przydatne, zgrabiarkę wykorzystać można nie tylko do siana czy kiszonki, ale też do usuwania z pola liści bądź kamieni.

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest też zgrabiarka taśmowa z podbieraczem krzywkowym autorskiej konstrukcji oraz taśmowym przenośnikiem, przesuwającym zebrany materiał we wskazanym przez operatora kierunku. To propozycja, która z całą pewnością przypadnie do gustu tym użytkownikom, którym szczególnie mocno zależy na czystości i efektywności zbioru.

Z-300, Z-350, zgrabiarka SaMASZ Z-410? Cena na bardzo atrakcyjnym poziomie to jeszcze jeden argument przemawiający za tym, by postawić właśnie na urządzenia polskiego producenta. Dodatkowo bezproblemowa dostępność części zamiennych oraz łatwość konserwacji i serwisowania sprawiają, że te maszyny to idealny wybór nawet do najbardziej intensywnej eksploatacji. Pozytywne opinie użytkowników z całej Europy potwierdzają to w zupełności.