Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 9542

Szerokość robocza : 4,20 m

Liczba ramion : 12

KVERNELAND

9542-9546

KVERNELAND 
9542-9546

Dla dużych przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych poszukujących jednokaruzelowej zgrabiarki Kverneland oferuje dwie wersje wysokiej jakości maszyn, wyposażonych w przekładnie w pełni pracujące w kąpieli olejowej. Zgrabiarki te dostępne są w szerokościach roboczych 4,2 i 4,6 m. Wyposażenie takie jak tłumiki drgań, koła tandemowe czy regulacja wysokości HydroLift sprawiają, że maszyny świetnie nadają się na każde warunki polowe. Na czas przejazdów transportowych ramiona grabiące są składane i umieszczane na ramie transportowej. Natomiast pałąk ochronny i ekran są uniesione do góry, co pozwala zgrabiarce schować się za obrys ciągnika.

 

Zgrabiarki Kverneland ProLine cechuje unikalny system napędu, w którym koła zębate oraz osie pracują w kąpieli olejowej. Zamknięta konstrukcja przekładni zapewnia stałe smarowanie elementów czyniąc ją całkowicie wolną od obowiązku codziennej konserwacji. Utwardzana prowadnica ramion posiada regulację kąta pracy, gładką powierzchnię bieżni oraz dużą średnicę 400 mm zapewniając maszynie cichą pracę rolek poruszających się po prowadnicy. Aluminiowe obudowy łożysk, wyposażone w dwa szeroko rozstawione łożyska zapewniają solidną konstrukcję oraz brak potrzeby codziennego smarowania.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Wyposażeniem montowanym seryjnie w Kverneland 9542 i 9546 jest system ‘HydroLift’, czyli płynna hydrauliczna regulacja wysokości pracy ramion. HydroLift pozwala dopasować wysokość pracy do warunków występujących na polu. Wysokość pracy regulować można z kabiny ciągnika by dopasować maszynę do wysokości ścierniska w zmieniających się warunków.

Wszystkie zgrabiarki Kverneland CompactLine posiadają profilowane ramiona zapewniające czyste zgrabianie bez pozostawiania resztek oraz foremnie układany pokos. Taka konstrukcja sprawia, że palce posiadają bardziej efektywny kąt pracy, ale także zapewniają optymalny moment podnoszenia ramion nad tworzącym się pokosem. Zgrabiarki Kverneland wyposażone są w palce typu DUO, które zapewniają dużą wydajność i dokładne zgrabianie. Odległość pomiędzy palcami DUO w naszych zgrabiarkach jest znacznie mniejsza niż w przypadku maszyn oferowanych przez firmy konkurencyjne Ponadto końcówki palców zgrabiarek Kverneland ustawione są w dwóch rzędach dając efekt pracy z większą ilością ramion eliminując pozostawianie na polu niezgrabionych resztek.