Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 9472 C

Szerokość robocza : 6.20 - 7.20m

Szerokość pokosu : 1.20 - 1.90m

KVERNELAND

97150 C

KVERNELAND 
97150 C

Czterokaruzelowa zgrabiarka Kverneland 97150 C jest maszyną przewidzianą dla najbardziej wymagających użytkowników. Jest ona wyposażona w hydrauliczną regulację szerokości roboczej w przedziale od 9,5 do 15,00 m. Regulować można również szerokość pokosu w zakresie od 1,4 do 2,5 m, co z pewnością pomoże w dobraniu optymalnej jego szerokości pod podbieracz maszyny zbierającej. Dzięki sprytnemu mechanizmowi składania, całkowita wysokość w transporcie nie przekracza 4 m – i to nawet, jeśli średnica karuzeli to aż 3,8m. Nie jest, zatem konieczne wyciąganie ramion do transportu drogowego, bowiem konwersja z transportu do pozycji roboczej sterowana jest w pełni z kabiny ciągnika.

 

Zgrabiarki Kverneland ProLine cechuje unikalny system napędu, w którym koła zębate oraz osie pracują w kąpieli olejowej. Zamknięta konstrukcja przekładni zapewnia stałe smarowanie elementów czyniąc ją całkowicie wolną od obowiązku codziennej konserwacji. Utwardzana prowadnica ramion posiada regulację kąta pracy, gładką powierzchnię bieżni oraz dużą średnicę 400 mm zapewniając maszynie cichą pracę rolek poruszających się po prowadnicy. Aluminiowe obudowy łożysk, wyposażone w dwa szeroko rozstawione łożyska zapewniają solidną konstrukcję oraz brak potrzeby codziennego smarowania.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Dwupunktowe zaczepienie oraz skrętne koła pozwalaja zgrabiarce Kverneland 97150 C na łatwe pokonywanie trudnych zakrętów. Mimo łącznej długości 9 m, wąskie bramy i uliczki dojazdowe do pól są naprawdę łatwe do pokonania. Pneumatyczne bądź hydrauliczne hamulce w modelu Kverneland 97150 C pozwalają na uzyskiwanie dużych prędkości transportowych podczas przejazdów z pola na pole, minimalizując czas potrzebny na pokonanie znacznych ilości kilometrów. Podczas transportu wysokość transportowa nie przekracza 4 metrów, i to bez ściągania ramion. Składanie z pozycji pracy do transport odbywa się szybko i przeprowadzane jest z kabiny ciągnika.

Hydrauliczne sterowanie ciśnieniem oznacza, że docisk jest stały oraz regulowany względem pozycji karuzeli na ramie głównej. Swobodne kopiowanie w trzech płaszczyznach oraz dokładne zgrabianie nie pozostawiając najmniejszych ilości resztek zapewnia sześć bliźniaczych kół pod każdą karuzelą. Koła rozstawione są bardzo blisko ramion po to, aby karuzele kopiowały teren tuż przy strefie pracy ramionach grabiących. Wysokość pracy każdej karuzeli jest regulowana indywidualnie.