Ciągniki rolnicze

John Deere 5075M

Niezachwiana niezawodność, pewna konstrukcja i siła tej wszechstronnej maszyny to atuty, które pracują na niesłychaną wydajność. Dodatkowe funkcjonalności i doskonałe układy sterowania czynią ciągnik John Deere 5075M wyjątkowo przyjaznym dla użytkownika.

  • Silnik John Deere PowerTech™ E, 3 cylindry, 2,9 l, Moc maksymalna: 75 KM (55 kW)
  • Zwiększona dopuszczalna masa całkowita do 7,5 t przy małym promieniu skrętu wynoszącym zaledwie 4,1 m
  • Potężny przepływ hydrauliczny 70 l/min, trzy niezależne SCV i przedni podnośnik
  • Szeroki wybór: Bez kabiny lub z kabiną i napęd na 2, lub 4 koła, rewerser i płynna regulacja prędkości Hi-Lo oraz bieg pełzający
  • Nowe ładowacze John Deere serii M oraz R, lekkie z szybkimi czasami cykli
Zapytaj o cenę
john deere 5075m

Więcej o 5075M

5075M – John Deere to komfort

Obszerna kabina gwarantuje doskonałą widoczność i wygodną pracę. Podgrzewany fotel z pneumatyczną amortyzacją zapewnia wygodę i pozwala ograniczać zmęczenie w czasie długotrwałej pracy. Proste i czytelne wskaźniki dostarczają potrzebnych informacji o stanie maszyny, a prawostronna konsola z wygodnymi i ergonomicznie rozmieszczonymi przełącznikami i dźwigniami zapewniają łatwe i intuicyjne sterowanie ciągnikiem. Wygodne schowki ułatwiają utrzymanie porządku w kabinie, a maty podłogowe sprawią, że błyskawicznie pozbędziesz się piachu i błota. Dla specjalistycznych zastosowań dostępna jest także wersja z wąską kabiną.

Ciągnik 5075M – pracuje z narzędziami, jakich potrzebujesz

Wydajny układ hydrauliczny o przepływie 70 l/min i mocny podnośnik o udźwigu 4,4 t pozwalają pracować z bardzo zróżnicowanym osprzętem, a biegi pełzające przydadzą się przy specjalistycznych uprawach warzywnych.

John Deere 5075M z ładowaczem czołowym

Promień skrętu wynoszący tylko 4,1 m, a w wersji z napędem na 4 koła nieznacznie przekraczający 4 metry, czyni ten ciągnik niezwykle zwrotnym. To ułatwia manewrowanie w ograniczonych przestrzeniach, tak istotne w przypadku pracy z ładowaczem czołowym. Precyzyjne sterowanie ładowaczem umożliwia wygodny joystick, a moc ciągnika 5075M pozwala przenosić nawet ciężkie ładunki.