Ciągniki John Deere – seria 5M

Szeroki wybór

Ciągniki John Deere – seria 5M

Popularność, jaką cieszą się ciągniki serii 5M, to zasługa wysokiej mocy uciągu, wydajności układu hydraulicznego i małego promienia skrętu. Uzupełnione zaawansowanymi układami sterowania i funkcjami wspierającymi sprawiają, że maszyny te są nieprawdopodobnie wydajne.

Wszechstronny i wydajny ciągnik John Deere 5M

W ciągnikach serii 5M oferowane są silniki o mocach maksymalnych od 75 do 120 KM. Wyposażono je w wysokociśnieniowy układ wtrysku paliwa common rail, technologię aktywnego chłodzenia powietrza i elektronicznie sterowany wentylator. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie pełnej wydajności przy niższym spalaniu oraz zachowaniu norm emisji Stage V.

Przekładnia PowrReverser™ w opcji 16F/16R lub 32F/16R z Hi–Lo pozwala na precyzyjne dopasowanie prędkości modulacji zmiany kierunku. Dzięki temu można dostosować ustawienia do typu wykonywanej pracy i preferencji operatora. Z myślą o specjalistycznych zadaniach w uprawach warzywnych przygotowano funkcję biegów pełzających, która pozwala na pracę z prędkością 280 m/h.

Pompa o przepływie 70 l/min i podnośnik o udźwigu 4400 kg pozwalają na efektywną pracę z niemal dowolnymi narzędziami.

Ciągnik John Deere 5M – komfort

Przestronna kabina z imponującą powierzchnią przeszkleń gwarantuje doskonałe warunki do pracy i rewelacyjną widoczność. Amortyzowany fotel z opcją podgrzewania i klimatyzacja zapewniają wygodę w każdych warunkach. Czytelny układ wskaźników dostarcza niezbędnych informacji, a dźwignie i przełączniki pozwalają łatwo i intuicyjnie sterować ciągnikiem. Utrzymanie porządku w kabinie jest proste dzięki praktycznym schowkom i łatwym w czyszczeniu matom podłogowym.

John Deere 5M z ładowaczem czołowym

Wielozadaniowe maszyny, jakimi są ciągniki John Deere z serii 5M, muszą sprostać nie tylko pracom polowym, ale także wydajnie działać w gospodarstwie. Dlatego ciągniki 5M oferowane są z ładowaczami czołowymi z serii M oraz R. Cechy tych ciągników sprawiają, że z takim osprzętem pracuje się nimi niesłychanie wygodnie. To zasługa nie tylko doskonałej widoczności i zwrotności, ale także mocy pozwalającej udźwignąć więcej. Kontrolowanie ładowacza za pomocą precyzyjnego joysticka pozwala działać z niesłychaną dokładnością i wyczuciem.

Niezawodny i łatwy w codziennej obsłudze John Deere 5M

Konstrukcja ramowa cechuje się wysoką wytrzymałością. Tuleje, łożyska i wały napędowe zastosowane w tych ciągnikach są bezobsługowe. Punkty serwisowe dostępne są z poziomu ziemi, do elementów wymagających okresowej kontroli lub wymiany jak płyny czy filtry dostęp jest łatwy i wiele z czynności obsługowych można wykonać bez użycia narzędzi.

Pełna ochrona ciągnika John Deere 5M

Dzięki pakietom PowerGard™ możesz zabezpieczyć się przed nieoczekiwanymi kosztami napraw. Zapewniają one terminowe serwisowanie z użyciem oryginalnych części. Do wyboru są zróżnicowane pakiety obsługowe PowerGard™:

  • Maintenance
  • Protection
  • Protection Plus

Zależnie od wybranej opcji możesz liczyć na konserwację, naprawę głównych elementów zespołu napędowego lub najwyższą ochronę obejmującą dodatkowo układy chłodzenia, elektryczny, hydrauliczny i inne.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno