Ciągniki

John Deere 5090M

Prosta, a przez to pewna konstrukcja, siła i wszechstronność tej maszyny sprawiają, że jest niesłychanie wydajna i pożądana w każdym typie gospodarstwa.

  • Silnik John Deere PowerTech™ E, 4 cylindry, 4,5 l, Moc maksymalna: 94 KM (69 kW)
  • Zwiększona dopuszczalna masa całkowita do 7,5 t przy małym promieniu skrętu wynoszącym zaledwie 4,1 m
  • Potężny przepływ hydrauliczny 70 l/min, trzy niezależne SCV i przedni podnośnik
  • Szeroki wybór: Bez kabiny lub z kabiną i napęd na 2, lub 4 koła, rewerser i płynna regulacja prędkości Hi-Lo oraz bieg pełzający
  • Nowe ładowacze John Deere serii M oraz R, lekkie z szybkimi czasami cykli
john deere 5090m

Więcej o 5090M

5090M – John Deere to komfort

Przestronna kabina zapewnia doskonałą widoczność. Wygodny fotel z pneumatyczną amortyzacją i funkcją podgrzewania ogranicza zmęczenie w trakcie wielogodzinnej pracy. Wskaźniki są czytelne i zapewniają dostęp do potrzebnych informacji. Prawostronna konsola zaprojektowana zgodnie z zasadami ergonomii jest wyposażona w przełączniki i dźwignie zapewniające łatwe i intuicyjne sterowanie ciągnikiem i jego osprzętem. Utrzymanie porządku w kabinie ułatwiają schowki, a dzięki matom podłogowym nie musisz przejmować się zabłoconym obuwiem. Ciągnik John Deere 5090M dostępny jest także w wersji z wąską kabiną przydatną np. w specjalistycznych zastosowaniach sadowniczych.

Ciągnik 5090M – pracuje z narzędziami jakich potrzebujesz

Dzięki układowi hydraulicznemu o przepływie 70 l/min i mocnemu podnośnikowi, o udźwigu 4,4 t, możesz pracować niemal z dowolnym osprzętem, a przy specjalistycznych uprawach warzywnych przydadzą się biegi pełzające.

John Deere 5090M z ładowaczem czołowym

Niewielkie wymiary i mały promień skrętu wynoszący zaledwie 4,1 m ułatwiają manewrowanie w ciasnych przestrzeniach. Są to cechy bardzo istotne w przypadku pracy z ładowaczem czołowym, dlatego ciągnik 5090M doskonale nadaje się do takich zadań. Precyzyjne sterowanie ładowaczem umożliwia wygodny joystick, a duża moc pozwala przenosić nawet ciężkie ładunki.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno