Ciągniki rolnicze

John Deere 5115M

Niezawodny, mocny i wielozadaniowy ciągnik John Deere 5115M to doskonała inwestycja do różnorodnych zastosowań w gospodarstwach o każdej specjalizacji.

  • Silnik John Deere PowerTech™ E, 4 cylindry, 4,5 l, Moc maksymalna: 120 KM (88 kW)
  • Zwiększona dopuszczalna masa całkowita do 7,5 t przy małym promieniu skrętu wynoszącym zaledwie 4,1 m
  • Potężny przepływ hydrauliczny 70 l/min, trzy niezależne SCV i przedni podnośnik
  • Szeroki wybór: Bez kabiny lub z kabiną i napęd na 2, lub 4 koła, rewerser i płynna regulacja prędkości Hi-Lo oraz bieg pełzający
  • Nowe ładowacze John Deere serii M oraz R, lekkie z szybkimi czasami cykli
Zapytaj o cenę
john deere 5115m

Więcej o 5115M

5115M – John Deere to komfort

Przestronna kabina wyposażona w wygodny, podgrzewany fotel z pneumatyczną amortyzacją, czytelne wskaźniki i poręczne schowki to wzorzec komfortu w tej klasie ciągników. Doskonale zaprojektowany układ prawostronnej konsoli gwarantuje optymalne rozmieszczenie przełączników i dźwigni, by sterowanie ciągnikiem było proste i wygodne. Dzięki matom podłogowym nie musisz martwić się zabłoconymi butami – szybko i bez problemów uprzątniesz ciągnik po pracy. Ciągnik John Deere 5115M dostępny jest także w wersji z wąską kabiną przydatną np. w specjalistycznych zastosowaniach sadowniczych.

Ciągnik 5115M – pracuje z narzędziami jakich potrzebujesz

John Deere 5115M wyposażony jest w wydajny układ hydrauliczny o przepływie 70 l/min i podnośnik o udźwigu 4,4 t. Pozwala to realizację szerokiego wachlarza zadań z wieloma ciężkimi maszynami. Przy uprawie warzyw, czy winorośli z pewnością docenisz biegi pełzające.

John Deere 5115M z ładowaczem czołowym

Niewielkie wymiary sprawiają, że ciągnik 5115M zmieści się prawie wszędzie. Promień skrętu wynoszący zaledwie 4,1 m umożliwia manewrowanie w ciasnych przestrzeniach. To czyni go idealnym do realizacji zadań z wykorzystaniem ładowacza czołowego. Dodatkowo jego duża moc pozwala przenosić duże i ciężkie ładunki. Wygodne i dokładne kontrolowanie ładowacza zapewnia precyzyjny joystick.