Ciągniki

John Deere 5100M

Dla silnego i wszechstronnego ciągnika John Deere 5100M, opartego na ramowej konstrukcji jest mnóstwo pracy w każdym gospodarstwie.

  • Silnik John Deere PowerTech™ E, 4 cylindry, 4,5 l, Moc maksymalna: 104 KM (76 kW)
  • Zwiększona dopuszczalna masa całkowita do 7,5 t przy małym promieniu skrętu wynoszącym zaledwie 4,1 m
  • Potężny przepływ hydrauliczny 70 l/min, trzy niezależne SCV i przedni podnośnik
  • Szeroki wybór: Bez kabiny lub z kabiną i napęd na 2, lub 4 koła, rewerser i płynna regulacja prędkości Hi-Lo oraz bieg pełzający
  • Nowe ładowacze John Deere serii M oraz R, lekkie z szybkimi czasami cykli
john deere 5100m

Więcej o 5100M

5100M – John Deere to komfort

Wygodny fotel z pneumatyczną amortyzacją i funkcją podgrzewania umieszczony w przestronnej kabinie, której imponujące przeszklenia zapewniają doskonałą widoczność, doceni każdy operator. Czytelny układ wskaźników dostarcza potrzebnych informacji. Zaprojektowana zgodnie z zasadami ergonomii konsola wyposażona w przełączniki i dźwignie gwarantuje łatwe i intuicyjne sterowanie ciągnikiem i narzędziami. Wszystkie przedmioty potrzebne w czasie pracy można umieścić w poręcznych schowkach, a maty podłogowe ułatwiają dbanie o czystość. Ciągnik John Deere 5100M dostępny jest także w wersji z wąską kabiną przydatną np. w specjalistycznych zastosowaniach sadowniczych.

Ciągnik 5100M – pracuje z narzędziami jakich potrzebujesz

Praca z niemal dowolnymi narzędziami jest możliwa dzięki układowi hydraulicznemu o przepływie 70 l/min i mocnemu podnośnikowi, którego udźwig to aż 4,4 t. Przy specjalistycznych uprawach warzywnych przydadzą się biegi pełzające.

John Deere 5100M z ładowaczem czołowym

Promień skrętu wynoszący zaledwie 4,1 m i niewielkie wymiary ciągnika 5100M umożliwiają manewrowanie w ciasnych przestrzeniach. To szczególnie ważne przy pracy z ładowaczem czołowym. W połączeniu z mocą pozwalającą przenosić duże ciężary tworzy to maszynę doskonałą do pracy z tym narzędziem. Aby sterowanie ładowaczem było wygodne i precyzyjne, jest on wyposażony w specjalny joystick.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno