Sieczkarnie

John Deere 8300

Znakomita wydajność i przygotowanie kiszonki najwyższej jakości to jedne z kluczowych zalet samojezdnej sieczkarni polowej John Deere 8300. Zastosowane w tej maszynie rozwiązania zapewniają niskie koszty eksploatacji i doskonałą jakość ciecia.

  • Moc : 490 KM
  • Liczba cylindrów : 6-cyl.
  • Pojemność skokowa : 13,5l
Zapytaj o cenę
john deere 8300

Więcej o 8300

Czy wiesz, że możesz pozyskać tę maszynę taniej z programem “Oddaj Stary, Weź Nowy”?

Dowiedz się więcej już dzisiaj!

John Deere 8300

Niezwykła wydajność i przygotowanie kiszonki najwyższej jakości to jedne z kluczowych cech samojezdnej sieczkarni polowej John Deere 8300. Zastosowane w tej maszynie rozwiązania zapewniają niskie koszty eksploatacji i doskonałą jakość ciecia. Przekłada się to bezpośrednio na wysoką rentowność działalności rolniczej.

  • Moc maksymalna: 371 kW / 505 KM (PowerTech 13,5 l)
  • Szerokość/średnica obudowy bębna tnącego: 680 mm / 670 mm
  • Długość cięcia z 40 nożami: 7–26 mm w odstępach 1 mm
  • Długość cięcia z 64 nożami: 3–15 mm w odstępach 1 mm
  • Zgniatacz ziarna: Premium KP™, XStream KP™
Sieczkarnia polowa John Deere 8300 – funkcjonalność

Tak prozaiczne czynności, jak kontrola, konserwacja czy serwisowanie sieczkarni polowej mają ogromny wpływ na produktywność. Dlatego inżynierowie pracujący nad konstrukcją sieczkarni polowej John Deere 8300 zadbali o wygodny dostęp no newralgicznych podzespołowi układów maszyny. Funkcjonalność takich elementów pozwala na znaczące skrócenie czasu potrzebnego na czynności obsługowe i zredukowanie ryzyka nieplanowanych przestojów.

Wydajna praca sieczkarni polowej John Deere 8300

Powstawanie zatorów podczas pracy sieczkarnią polową znacząco zakłóca pracę i zmniejsza jej efektywność. Dlatego inżynierowie John Deere tak zaprojektowali rozmieszczenie podzespołów przepływu masy, by wyeliminować ryzyko ich powstawania. Dzięki temu praca jest płynna i wydajna.

Sieczkarnia polowa John Deere 8300 – doskonała jakość kiszonki

Zarówno konstrukcja bębna tnącego Dura-Drum™, jak i możliwość jego konfiguracji umożliwiają dostosowanie parametrów pracy do panujących warunków. Opcja ponownego przerobu plonu, a także doskonałe zgniatacze ziarna,  Premium KP™ i XStream KP™ dostępne w tym modelu, pozwalają produkować pasze o najwyższych parametrach. Dlatego samojezdna sieczkarnia polowa John Deere 8300 wydajnie wspiera osiąganie wysokich zysków.

Komfortowa sieczkarnia polowa John Deere 8300

Duża powierzchnia przeszkleń i przestronna kabina zapewniają operatorowi doskonałą widoczność i niezrównane warunki pracy. Izolacja akustyczna i amortyzowany fotel chronią go przed niekorzystnym wpływem hałasu i drgań. Zwieńczeniem starań o wysoki standard miejsca pracy jest klimatyzacja i chłodzony schowek. Dzięki takim parametrom i wyposażeniu praca jest mniej mecząca, a przez to bardziej produktywna i bezpieczna.

Szeroki wybór

Zobacz inne sieczkarnie John Deere i maszyny z naszej oferty