Ciągniki rolnicze

John Deere 8RT 310

Dwugąsienicowy ciągnik 8RT 310 to maszyna do najtrudniejszych zadań na miękkim podłożu.

  • Maksymalna moc 341 KM (251 kW) +16 KM (12 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 16,2 t masy wysyłkowej z rozstawem osi 2,515 m
Zapytaj o cenę
john deere 8rt 310

Więcej o 8RT 310

John Deere 8RT 310 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PVS z IPM oferuje 357 KM. Do wyboru mamy dwie przekładnie. Stworzona, by uzyskać maksymalną wydajność w czasie prac polowych przekładnia e23™ łączy zalety przekładni mechanicznej z łatwością obsługi przekładni bezstopniowej. Układ zarządzania wydajnością Efficiency Manager™ pomaga ograniczać spalanie poprzez utrzymywanie stałej prędkości i automatyczne dostosowywanie biegów do zmieniających się obciążeń. Przekładnia AutoPowr™ umożliwia płynne przyspieszanie za pomocą dźwigni, bez użycia sprzęgła. Po ustawieniu żądanej prędkości przekładnia będzie ją automatycznie utrzymywać, reagując na zmieniające się obciążenie.

Komfortowy gąsienicowy 8RT 310

Skórzany fotel wyposażony jest w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji oraz może zapewnić operatorowi niesamowity komfort. Zaawansowany, czteropunktowy układ zawieszenia kabiny i zawieszenie AirCushion™, zapewniają operatorowi komfort przy wykonywaniu zadań w każdych warunkach. Układ kierowniczy o regulowanej czułości pozwala dostosować ustawienia do indywidualnych upodobań. Udogodnienia te pomagają redukować zmęczenie operatora i tym samym podnoszą jego produktywność i bezpieczeństwo pracy.

John Deere 8RT 310 – moc nowoczesnych technologii

Obraz z kamer pozwala kontrolować pracę maszyn towarzyszących i ułatwia manewry a ergonomiczny interfejs operatora CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i dotykowymi ekranami pozwala łatwo i bez wysiłku to wszystko kontrolować. Odbiornik StarFire™ 6000 otwiera drzwi do nadzwyczajnej precyzji i automatyzacji rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Dokładność przejazdów i lepsze dostosowanie zabiegów do sytuacji w konkretnym miejscu na polu pozwala zaoszczędzić na paliwie, środkach chemicznych.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty