Ciągniki rolnicze

John Deere 8RT 340

Miękkie podłoże, ciężka maszyna towarzysząca i najtrudniejsze prace polowe to zadanie w sam raz dla gąsienicowego ciągnika 8RT 340.

  • Maksymalna moc 374 KM (275 kW) + 14 KM (10 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 16,2 t masy wysyłkowej z rozstawem osi 2,515 m
Zapytaj o cenę
john deere 8rt 340

Więcej o 8RT 340

John Deere 8RT 340 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PVS z IPM oferuje 388 KM. By tę moc optymalnie wykorzystać, możemy wybrać jedną z dwóch przekładni. Może to być mechaniczna przekładnia e23™. Została zaprojektowana tak, by uzyskać maksymalną wydajność w polu. Łączy ona zalety przekładni mechanicznej z łatwością obsługi przekładni bezstopniowej. Układ zarządzania wydajnością Efficiency Manager™ pomaga ograniczać spalanie poprzez utrzymywanie stałej prędkości i automatyczne dostosowywanie biegów do zmieniających się obciążeń. Doskonałą alternatywą jest bezstopniowa przekładnia AutoPowr™. Umożliwia ona płynne przyspieszanie za pomocą dźwigni, bez użycia sprzęgła. Po ustawieniu żądanej prędkości przekładnia będzie ją automatycznie utrzymywać, reagując na zmieniające się obciążenie.

Komfortowy gąsienicowy 8RT 340

Zaawansowany, czteropunktowy układ zawieszenia kabiny i zawieszenie AirCushion™, zapewniają operatorowi komfort przy wykonywaniu zadań w każdych warunkach. Wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji skórzany fotel może być źródłem niezrównanego komfortu. Układ kierowniczy o regulowanej czułości pozwala dostosować ustawienia do indywidualnych upodobań. Udogodnienia te pomagają redukować zmęczenie operatora i tym samym podnoszą jego produktywność i bezpieczeństwo pracy.

John Deere 8RT 340 – moc nowoczesnych technologii

Oszczędności na paliwie, środkach chemicznych i nawozach są teraz w zasięgu ręki dzięki odbiornikowi StarFire™ 6000 i zaawansowanym rozwiązaniom z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Obraz z kamer pozwala kontrolować pracę maszyn towarzyszących i ułatwia manewry a ergonomiczny interfejs operatora CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i dotykowymi ekranami pozwala łatwo i bez wysiłku to wszystko kontrolować.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty