Szeroki wybór

Ciągniki John Deere – seria 8RT

Dwugąsienicowe ciągniki z serii 8RT znakomicie poruszają się po miękkim podłożu i oferują największą siłę uciągu w linii prostej. Doskonale sprawdzają się w płaskim terenie na luźnej glebie.

Wydajność, moc gąsienicowych ciągników 8RT

Duży rozstaw osi wynoszący 2,515 m i powierzchnia gąsienic zapewniają doskonałą przyczepność i sprawność ciągnika, a także mniejsze ugniatanie gleby. Silniki John Deere PowerTech™ z systemem inteligentnego zarządzania mocą dostępne w serii 8RT, oferują moc maksymalną w przedziale od 357 do 458 KM. Przekładnie dostępne w ciągnikach 8RT to:

  • e23™
  • AutoPowr™

Przekładnia e23™ została zaprojektowana z myślą o największej wydajności w pracach polowych. Łączy ona w sobie zalety przekładni mechanicznej z łatwością obsługi przekładni bezstopniowej. Układ zarządzania wydajnością Efficiency Manager™ pozwala na ustawienie prędkości pracy i optymalnych obrotów silnika co pozwala optymalizować spalanie, poprzez automatyczne zmienianie biegów. Bezstopniowa przekładnia AutoPowr™ umożliwia płynne przyspieszenie do maksymalnej prędkości, za pomocą jednej dźwigni, bez użycia sprzęgła. Po ustawieniu żądanej prędkości przekładnia będzie ją automatycznie utrzymywać, reagując na zmieniające się obciążenie.

Dzięki wydajnemu układowi hydraulicznemu i niesamowitemu udźwigowi podnośnika jest to ciągnik do pracy z największymi maszynami towarzyszącymi i do realizacji najtrudniejszych zadań polowych.

John Deere 8RT – komfort

Zawieszenie AirCushion™ izoluje podwozie od mocnych uderzeń na nierównym terenie. Jego uzupełnieniem jest zaawansowane czteropunktowe zawieszenie kabiny. Razem zapewniają komfort na poziomie dotychczas nieosiągalnym w ciągnikach dwugąsienicowych. Zwieńczeniem starań o wyjątkowe warunki pracy operatora jest regulowany fotel, który może być wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i wentylacji. Przestronna i wyciszona kabina oraz doskonale zaprojektowane wnętrze pozwalają na wydajną i wygodną pracę. Do dyspozycji operatora jest lodówka, bezprzewodowo współpracujące z telefonem radio z dotykowym wyświetlaczem, pakiety oświetlenia LED 360 stopni, pozwalające na bezpieczną pracę po zmroku. Czułość układu kierowniczego można dopasować do własnych potrzeb z poziomu kabiny.

Nowe technologie w ciągnikach John Deere 8RT

Ergonomiczne układy sterowania ciągnikiem i maszyną towarzyszącą, wspomagane przez dotykowe ekrany, kamery i programowalne przełączniki, zapewniają precyzję i łatwość obsługi. Joystick CommandPRO™ pozwala na pełną kontrolę nad ciągnikiem, a jego 11 programowalnych przycisków umożliwia dostosowanie go do własnych potrzeb.

Zaawansowane systemy rolnictwa precyzyjnego pozwalają na automatyzację przejazdów i wykonywanie zabiegów z niesłychaną precyzją i uzyskanie znaczących oszczędności na kosztach paliwa, nawozów i środków ochrony roślin.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno