Ciągniki rolnicze

John Deere 8RT 410

Ogromna moc przenoszona na podłoże przez gąsienice, wydajny układ hydrauliczny, podnośnik o dużym udźwigu – to wszystko sprawia, że jest to ciągnik do najtrudniejszych zadań.

  • 443 KM (326 kW) Maksymalna moc + 15 KM (11 kW)
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 16,2 t masy wysyłkowej z rozstawem osi 2,515 m
Zapytaj o cenę
john deere 8rt 410

Więcej o 8RT 410

John Deere 8RT 410 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PSS z IPM jest w stanie wygenerować aż 458 KM. Przekładnia e23™ została tak pomyślana, by uzyskać maksymalną wydajność podczas prac polowych. Łączy zalety przekładni mechanicznej z łatwością obsługi przekładni bezstopniowej. Układ zarządzania wydajnością Efficiency Manager™, poprzez utrzymywanie stałej prędkości i automatyczne dostosowywanie biegów do zmieniających się obciążeń, wspiera ograniczanie spalania.

Komfortowy John Deere 8RT 410

Wygoda podczas wielu godzin spędzonych w ciągniku pomaga ograniczać zmęczenie i znużenie operatora, tym samym podnosząc jego produktywność i bezpieczeństwo pracy. Dlatego ciągniki serii 8RT wyposażone są w komfortowy skórzany fotel z funkcją masażu, podgrzewania i klimatyzacji. Zaawansowany układ zawieszenia kabiny oraz AirCushion™ stanowią rewelacyjny tandem, zapewniając operatorowi komfort w każdym terenie.

John Deere 8RT 410 – moc nowoczesnych technologii

Dobrze przemyślany układ dotykowych ekranów i innych elementów sterujących, na czele z interfejsem CommandARM™ wyposażonym w joystick CommandPRO™ pozwala łatwo i bez wysiłku panować nad ciągnikiem i maszynami towarzyszącymi. Obraz z kamer ułatwia wykonywanie manewrów i nadzór nad pracą przyłączonych maszyn. Odbiornik StarFire™ 6000 toruje drogę do nowoczesnego rolnictwa precyzyjnego. Zaawansowane narzędzia informatyczne pozwalają sięgnąć po niespotykaną dokładność przejazdów. Zapewniają one precyzję i lepsze dostosowanie zabiegów do sytuacji w konkretnym miejscu na polu, a to pozwala na niebagatelne oszczędności.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty