Ciągniki rolnicze

John Deere 8RT 370

Gąsienicowy ciągnik 8RT 370 jest mocny i wydajny. Jego osiągi i duża powierzchnia styku z podłożem przekładają się na potężną siłę uciągu nawet w trudnych warunkach.

  • Maksymalna moc 407 KM (299 kW) + 13 KM (10 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 16,2 t masy wysyłkowej z rozstawem osi 2,515 m
Zapytaj o cenę
john deere 8rt 370

Więcej o 8RT 370

John Deere 8RT 370 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PSS generuje nawet 420 KM (z IPM). Do wyboru mamy dwa rodzaje przekładni. Przekładnia AutoPowr™ umożliwia płynne przyspieszanie za pomocą dźwigni, bez użycia sprzęgła. Po ustawieniu żądanej prędkości przekładnia będzie ją automatycznie utrzymywać, reagując na zmieniające się obciążenie. Przekładnia e23™ łączy zalety przekładni mechanicznej z łatwością obsługi przekładni bezstopniowej. Funkcja Efficiency Manager™ pomaga ograniczać spalanie poprzez utrzymywanie stałej prędkości i automatyczne dostosowywanie biegów do zmieniających się obciążeń.

Komfortowy John Deere 8RT 370

Zawieszenie AirCushion™ i zaawansowany układ zawieszenia kabiny stanowią rewelacyjny tandem, zapewniając operatorowi komfort w każdym terenie. Możemy do tego dodać fotel wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji. Układ kierowniczy o zmiennej czułości pozwala na dostosowanie ustawień do oczekiwań operatora. Udogodnienia te pomagają ograniczyć zmęczenie operatora i tym samym podnoszą jego produktywność i bezpieczeństwo pracy.

John Deere 8RT 370 – moc nowoczesnych technologii

Ergonomiczny interfejs operatora CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i dotykowymi ekranami pozwala łatwo i bez wysiłku kontrolować ciągnik i połączone maszyny. Obraz z kamer pozwala kontrolować pracę maszyn towarzyszących i ułatwia manewry. Dzięki odbiornikowi StarFire™ 6000 można sięgnąć po oszczędności i nadzwyczajną dokładność rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Zapewniają one precyzję przejazdów i lepsze dostosowanie zabiegów do sytuacji w konkretnym miejscu na polu.