Ciągniki rolnicze

John Deere 9RX 490

Duża moc, potężna siła uciągu i niesamowita przyczepność w każdych warunkach to tylko niektóre zalety czterogąsienicowego ciągnika 9RX 490. Jest to maszyna do wykonywania najtrudniejszych zadań polowych.

  • Maksymalna moc silnika: 539 KM (396 kW)
  • Silnik 13,6 l, 6-cylindrowy
  • 24,6 t masy własnej (wersja wąska) i rozstaw osi 4,154 m
Zapytaj o cenę

Więcej o 9RX 490

Imponująca powierzchnia styku z podłożem poprawia przyczepność i ogranicza ugniatanie gleby.

Komfortowy gąsienicowy John Deere 9RX 490

W cichej i przestronnej kabinie znalazło się radio z dużym ekranem dotykowym bezprzewodowo współpracujące z telefonem oraz pojemna lodówka na napoje i przekąski. Obrotowy fotel wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i wentylacji oraz czteropunktowy układ zawieszenia kabiny zapewniają operatorowi wysoki komfort pracy, oraz pomagają ograniczyć zmęczenie. Tym samym podnoszą jego produktywność i bezpieczeństwo pracy.

John Deere 9RX 490 – moc nowoczesnych technologii

Aby sterowanie i kontrola nad ciągnikiem i maszynami towarzyszącymi była łatwa i intuicyjna, maszyny z serii 9RX wyposażone zostały w ergonomiczną konsolę CommandARM™ i dotykowe ekrany. Sięgnij po oszczędności na paliwie, nawozach i środkach chemicznych dostępne dzięki inteligentnym systemom rolnictwa precyzyjnego. Imponującą dokładność przejazdów i lepsze dostosowanie zabiegów do sytuacji w konkretnym miejscu na polu zapewniają zaawansowane rozwiązania z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Łatwa obsługa tych narzędzi jest możliwa dzięki dotykowemu ekranowi CommandCenter™.

Gąsienice 9RX 490 – wydajność ciągnika i ochrona gleby

Dzięki zastosowaniu szerokich gąsienic znacząco zmniejsza się ugniatanie gleby, które ma niekorzystny wpływ na rozwój roślin uprawnych. Nadzwyczajna przyczepność wynikająca z dużej powierzchni zastosowanych gąsienic skutkuje między innymi ograniczeniem poślizgów w trakcie prac polowych z ciężkim osprzętem. Pozwala to na efektywne wykorzystanie mocy ciągnika i optymalizację spalania.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty