Ciągniki

John Deere 9RX 590

Ta niesłychanie wydajna maszyna do realizacji najcięższych zadań rolniczych na dużą skalę wyróżnia się niesamowitą przyczepnością wynikającą z dużej powierzchni styku z podłożem, która jest większa nawet o 119% w porównaniu do ciągników kołowych.

  • Maksymalna moc silnika: 649 KM (477 kW)
  • Silnik 13,6 l, 6-cylindrowy
  • 25,5 t masy własnej oraz rozstaw osi 4,154 m
Zapytaj o cenę
john deere 9rx 590

Więcej o 9RX 590

Imponująca powierzchnia styku z podłożem poprawia przyczepność i ogranicza ugniatanie gleby.

Komfortowy gąsienicowy John Deere 9RX 590

W dużej luksusowej kabinie znajdziemy między innymi lodówkę na napoje i przekąski oraz doskonały system audio z obsługą telefonu. Kolejnym dowodem dbałości o komfort pracy operatora jest doskonały, wygodny fotel z wieloma opcjami regulacji oraz funkcjami masażu, wentylacji i podgrzewania. Czteropunktowe zawieszenie kabiny tłumi wstrząsy, by wspomagać ograniczenie zmęczenia kierowcy i w konsekwencji podnosić jego produktywność i bezpieczeństwo pracy.

John Deere 9RX 590 – moc nowoczesnych technologii

Głównym narzędziem do sterowania 9RX 590 jest nowoczesna konsola CommandARM™ i dotykowy ekran CommandCenter™. Dzięki niemu możliwa jest obsługa zaawansowanych systemów rolnictwa precyzyjnego. Pozwalają one na optymalizację zabiegów agrotechnicznych i najwyższą dokładność przejazdów, czego efektem są oszczędności na paliwie, nawozach i środkach chemicznych. Najważniejsze elementy układu sterowania zostały rozmieszczone zgodnie z zasadami ergonomii, a monitorowanie stanu ciągnika ułatwiają czytelne wskaźniki i wyświetlacze.

Gąsienice 9RX 590 – wydajność ciągnika i ochrona gleby

Dzięki zastosowaniu szerokich gąsienic znacząco zmniejsza się ugniatanie gleby, niekorzystnie wpływające na rozwój roślin. Nadzwyczajna przyczepność wynikająca z dużej powierzchni gąsienic pozwala unikać poślizgów w trakcie prac polowych z ciężkimi maszynami towarzyszącymi. Umożliwia to efektywne wykorzystanie mocy ciągnika i optymalizację spalania.