Ciągniki rolnicze

John Deere 9RX 640

Ten potężny ciągnik gąsienicowy to najlepsza inwestycja do realizacji najcięższych zadań rolniczych na największą skalę. Ogromna moc i niesamowite możliwości uciągu gwarantują doskonałą efektywność pracy.

  • Maksymalna moc silnika: 691 KM (508 kW)
  • Silnik 15,0 l, 6-cylindrowy
  • 25,5 t masy własnej oraz rozstaw osi 4,154 m
Zapytaj o cenę
john deere 9rx 640

Więcej o 9RX 640

Imponująca powierzchnia styku z podłożem poprawia przyczepność i ogranicza ugniatanie gleby.

Komfortowy gąsienicowy John Deere 9RX 640

W niesłychanie przestronnej kabinie znajdziemy między innymi lodówkę na napoje i przekąski oraz doskonały system audio z obsługą telefonu. Wnętrze kabiny jest doskonale wyciszone i zaprojektowane z uwzględnieniem reguł ergonomii. Wisienką na torcie jest wygodny fotel z wieloma opcjami regulacji oraz funkcjami masażu, wentylacji i podgrzewania. Czteropunktowe zawieszenie kabiny tłumi wstrząsy, by wspomagać ograniczenie zmęczenia kierowcy i w konsekwencji podnosić produktywność operatora i bezpieczeństwo pracy.

John Deere 9RX 640 – moc nowoczesnych technologii

Nowoczesna konsola CommandARM™ i dotykowy ekran CommandCenter™ pozwalają wygodnie i intuicyjnie sterować ciągnikiem, a także w pełni kontrolować jego moc. Narzędzia z zakresu rolnictwa precyzyjnego umożliwiają optymalizację prac polowych i najwyższą dokładność przejazdów. Pozwala to zaoszczędzić na paliwie, nawozach i środkach chemicznych.
Najważniejsze elementy układu sterowania są zawsze pod ręką, a monitorowanie stanu ciągnika ułatwiają czytelne wskaźniki i wyświetlacze.

Gąsienice 9RX 640 – wydajność ciągnika i ochrona gleby

Efektywne wykorzystanie mocy ciągnika i optymalizację spalania wspiera nadzwyczajna przyczepność wynikająca z dużej powierzchni gąsienic. Pozwala ona unikać poślizgów w trakcie prac polowych z ciężkim sprzętem. Także za sprawą zastosowania szerokich gąsienic znacząco zmniejsza się ugniatanie gleby, niekorzystnie wpływające na rozwój roślin.

 

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty