Ciągniki John Deere – seria 9RX

Szeroki wybór

Ciągniki John Deere – seria 9RX

Ciągniki serii 9RX charakteryzuje potężna moc i ogromna siła uciągu. Dzięki zastosowaniu czterech gąsienic powierzchnia styku z podłożem jest większa nawet o 119% w stosunku do ciągników kołowych. Ten zestaw cech daje ogromne możliwości realizacji najcięższych zadań w każdych warunkach.

John Deere 9RX – moc i wydajność w najtrudniejszych warunkach

Silniki John Deere PowerTech™ o pojemności skokowej 13,6 l oddają do dyspozycji operatora od 539 do 649 KM mocy maksymalnej, silnik 15-litrowy – aż 691 KM. W połączeniu z bardzo dużą powierzchnią styku z podłożem i nowym opcjom balastu daje to maszynom z serii 9RX wielką siłę uciągu. Ciągnik na czterech gąsienicach zachowuje doskonałą przyczepność także w niekorzystnych warunkach i pod dużym obciążeniem, co powoduje, że jest niesamowicie wydajny.

Chroń glebę dzięki ciągnikom z serii 9RX

Z zastosowania gąsienic wynikają także korzyści dla gleby, na której pracują ciągniki 9RX. Specyfika największych ciągników o dużej mocy nie pozostawia złudzeń – ich właściciele chcą uprawiać, nawozić i obsiewać więcej hektarów każdego dnia, bo pracy mają mnóstwo. Dlatego nie zawsze chcą i mogą czekać na optymalne warunki do wjazdu na pole. Przykładem może być wiosenne nawożenie czy jesienne zbiory buraków cukrowych. Gdy ziemia na polu jest zbyt mokra, znacząco wzrasta ryzyko wyrządzenia szkód wynikających z ugniatania gleby. Czterogąsienicowe ciągniki 9RX, dzięki dużej powierzchni styku z podłożem, pomagają chronić glebę przed niedostateczną dystrybucją wody i składników pokarmowych oraz niskim poziomem napowietrzenia, wynikającym ze zmniejszenia liczby dużych porów. Efektem nadmiernego ugniatania gleby są między innymi pogorszone warunki do wzrostu korzeni roślin uprawnych, co oczywiście negatywnie wpływa na ich zdrowotność i plonowanie.

9RX – komfort na gąsienicach

Wysoki komfort pracy zapewniają operatorowi czteropunktowy układ zawieszenia kabiny oraz obrotowy fotel wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji. Pomagają one ograniczyć zmęczenie i znużenie, tym samym podnoszą jego produktywność i bezpieczeństwo pracy. W cichej i przestronnej kabinie znalazło się też radio z dużym ekranem dotykowym bezprzewodowo współpracujące z telefonem i pojemna lodówka na napoje i przekąski.

John Deere 9RX – moc nowoczesnych technologii

Kontrolę nad ciągnikiem i maszynami towarzyszącymi zapewnia ergonomiczna konsola CommandARM™ i dotykowe ekrany. Nadzwyczajną dokładność przejazdów i lepsze dostosowanie zabiegów do sytuacji w konkretnym miejscu na polu zapewniają zaawansowane rozwiązania z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Łatwa obsługa tych narzędzi jest możliwa dzięki dotykowemu ekranowi CommandCenter™. Oszczędzaj na paliwie, nawozach i środkach chemicznych dzięki inteligentnym systemom rolnictwa precyzyjnego.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno