Ciągniki rolnicze

John Deere 9RX 540

Niesamowita przyczepność w każdych warunkach to gwarancja optymalnego wykorzystania potężnej mocy czterogąsienicowego ciągnika 9RX 540. Jest to niesłychanie wydajna maszyna do realizacji najcięższych zadań rolniczych na dużą skalę.

  • Maksymalna moc silnika: 594 KM (437 kW)
  • Silnik 13,6 l, 6-cylindrowy
  • 24,6 t masy własnej (wersja wąska) i rozstaw osi 4,154 m
Zapytaj o cenę
john deere 9rx 540

Więcej o 9RX 540

Imponująca powierzchnia styku z podłożem poprawia przyczepność i ogranicza ugniatanie gleby.

Komfortowy gąsienicowy John Deere 9RX 540

Duża luksusowa kabina jest dobrze wyposażona i znakomicie zaprojektowana. Znajdziemy w niej lodówkę na napoje i przekąski, doskonały system audio. Ukoronowaniem dbałości o komfort pracy operatora jest doskonały, wygodny fotel z wieloma opcjami regulacji oraz funkcjami masażu, wentylacji i podgrzewania. Czteropunktowe zawieszenie kabiny tłumi wstrząsy, by wspomagać ograniczanie zmęczenia kierowcy i w konsekwencji podnosić jego produktywność i bezpieczeństwo pracy.

John Deere 9RX 540 – moc nowoczesnych technologii

Aby zapewnić łatwą, wygodną i intuicyjną obsługę tej potężnej maszyny, najważniejsze elementy układu sterowania zostały rozmieszczone zgodnie z zasadami ergonomii, a monitorowanie stanu ciągnika ułatwiają czytelne wskaźniki i wyświetlacze. Kluczowym narzędziem do sprawowania kontroli nad 9RX 540 jest nowoczesna konsola CommandARM™ i dotykowy ekran CommandCenter™. Dzięki niemu możliwa jest też obsługa zaawansowanych systemów rolnictwa precyzyjnego. Umożliwiają one optymalizację zabiegów agrotechnicznych i najwyższą dokładność przejazdów, co pozwala na oszczędności na paliwie, nawozach i środkach chemicznych.

Gąsienice 9RX 540 – wydajność ciągnika i ochrona gleby

Nadzwyczajna przyczepność wynikająca z dużej powierzchni gąsienic skutkuje między innymi ograniczeniem poślizgów w trakcie prac polowych z ciężkim osprzętem. Pozwala to na efektywne wykorzystanie mocy ciągnika i optymalizację spalania.

Dzięki zastosowaniu szerokich gąsienic znacząco zmniejsza się też ugniatanie gleby.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty