Carrier 300-400

Carrier 300-400 to wyposażony w talerze agregat uprawowy ze sztywną ramą, oferowany w szerokościach roboczych wynoszących 3 m, 3,5 m oraz 4 m. W zależności od konfiguracji maszynę dostarczamy w wersji naczepianej na TUZ ciągnika albo ciągnionej. Agregaty Carrier 300-400 mieszają rozdrobnione resztki pożniwne z glebą, pozostawiając idealnie wyrównane pole.

agregat talerzowy vaderstad carrier 300-400

Więcej o Carrier 300-400

Aby zwiększyć nacisk, agregaty Carrier 300-400 można dodatkowo wyposażyć w balast dochodzący aż do 800 kg. Pod względem nacisku wywieranego na każdy metr szerokości roboczej maszyny nasz agregat przewyższa wówczas wszystkie konkurencyjne produkty dostępne w tym segmencie rynku. Zwiększenie siły, z którą talerze wcinają się w glebę, i niezrównane wyniki uprawy we wszystkich warunkach glebowych zapewniają wielkie korzyści.

Talerze dobrane odpowiednio do potrzeb

Agregat Carrier 300-400 można wyposażyć w talerze TrueCut o średnicy 450 mm albo 470 mm. Oba rodzaje talerzy z tymi wycięciami doskonale rozdrabniają glebę, tworząc idealne pozorne łoże siewne. Talerz o średnicy 450 mm ma wycięcia niewielkie, które zapewniają intensywną uprawę także przy bardzo małej głębokości roboczej. Talerze TrueCut o średnicy 470 mm poradzą sobie w tym samym czasie z większą ilością resztek pożniwnych, gdyż głębsze nacięcia oznaczają mocniejszą penetrację gleby.

Talerz CrossCutter Disc charakteryzuje znakomita jakość w ściernisku po rzepaku i rozdrabnianiu roślin okrywowych, ale taklże sprawdza się w ściernisku po zbożu oraz po orce. Ze względu na kształt talerza i wysoką jakość szwedzkiej stali, CrossCutter Disc zapewnia pełne podcięcie i intensywne mieszanie w płytkiej uprawie. Oznacza to, że na całym polu powstają wyrównane warunki do wschodów.

Doskonała zwrotność

Agregaty Carrier 300-400 naczepia się na TUZ ciągnika, dzięki czemu zyskuje się prostotę pracy i wielką zwrotność. Mały promień skrętu na uwrociach i bezproblemowy transport między polami zapewniają korzyści i ułatwiają pracę.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Szeroki wybór

Zobacz inne i maszyny z naszej oferty