Carrier 420-820

Ciągnione agregaty uprawowe Carrier 420-820 oferujemy w wariantach o szerokości roboczej wynoszącej od 4,2 m do 8,2 m. Maszyny te można wyposażyć w talerze uprawowe o średnicy 450 mm albo 470 mm. Aby przygotować pole do siewu, rozdrobnić resztki pożniwne czy doprawić pole po orce agregat można wyposażyć w szereg narzędzi przednich.

Zapytaj o cenę
agregat talerzowy vaderstad carrier 420-820

Więcej o Carrier 420-820

Carrier to wyposażony w talerze agregat uprawowy przeznaczony do prowadzenia z dużą prędkością pierwszych zabiegów uprawowych po zbiorach oraz przygotowania łoża siewnego. Maszynę można wyposażyć w różnorodne wersje narzędzi przednich, talerzy uprawowych i wałów, dzięki czemu spełni ona wszelkie wymogi stawiane sprzętowi używanemu w rozmaitych systemach nowoczesnego rolnictwa – od uprawy ultrapłytkiej po spulchnianie gleby do dużej głębokości i mieszanie z nią resztek pożniwnych. Wszechstronność zapewniana przez te agregaty pozwala zmniejszyć liczbę koniecznych przejazdów, obniżyć koszty eksploatacji sprzętu w przeliczeniu na hektar oraz stworzyć najlepsze warunki rozwoju roślinom wysiewanym po uprawie.

Dobór talerzy w zależności od potrzeb

Agregat Carrier 420-820 można wyposażyć w talerze TrueCut o średnicy 450 mm albo 470 mm. Oba rodzaje talerzy z wycięciami doskonale rozdrabniają glebę, tworząc idealną strukturę gleby pod siew. Talerz o średnicy 450 mm ma mniejsze wycięcia, które zapewniają intensywną uprawę także przy bardzo małej głębokości roboczej. Talerze TrueCut o średnicy 470 mm poradzą sobie z większą ilością resztek pożniwnych, gdyż większe nacięcia pozwalają na głębszą penetrację gleby.

Zgrzebło rozprowadza słomę na większej powierzchni

Niekiedy kombajny o dużych szerokościach hederów słabo rozprowadzają resztki pożniwne, co w efekcie prowadzi do nierównych wschodów następnej rośliny uprawowej. Agregat Carrier wyposażony w zgrzebło do słomy nie tylko tnie resztki pożniwne, ale podczas tego samego przejazdu dokładnie je rozprowadza. Staranne rozprowadzenie słomy ma wielkie znaczenie, ponieważ kolejnej roślinie uprawowej zapewnia się te same warunki rozwoju na całej powierzchni pola.

Szeroki wybór

Zobacz inne i maszyny z naszej oferty