Carrier 925-1225

Wyposażone w talerze ciągnione agregaty uprawowe Carrier 925-1225 to maszyny cechujące się wielką wytrzymałością. Oferujemy je w wersjach o szerokości roboczej 9,25 m oraz 12,25 m. Można w nich zastosować talerze o średnicy 450 mm i 470 mm. Ponieważ przejazd prowadzi się z dużą prędkością, wydajność może dochodzić do 16 hektarów w ciągu godziny, a to oznacza niskie koszty inwestycji w przeliczeniu na hektar.

Poznaj warunki finansowania tej maszyny!

Zapytaj o cenę
agregat talerzowy vaderstad carrier 925-1225

Więcej o Carrier 925-1225

Agregat Carrier 925-1225 można wyposażyć w talerze TrueCut o średnicy 450 mm albo 470 mm. Oba rodzaje talerzy z tymi wycięciami doskonale rozdrabniają glebę, tworząc idealne pozorne łoże siewne. Talerz o średnicy 450 mm ma wycięcia niewielkie, które zapewniają intensywną uprawę także przy bardzo małej głębokości roboczej. Talerze TrueCut o średnicy 470 mm poradzą sobie w tym samym czasie z większą ilością resztek pożniwnych, gdyż głębsze nacięcia oznaczają mocniejszą penetrację gleby.

Dobór talerzy w zależności od potrzeb

Agregat Carrier 420-820 można wyposażyć w talerze TrueCut o średnicy 450 mm albo 470 mm. Oba rodzaje talerzy z wycięciami doskonale rozdrabniają glebę, tworząc idealną strukturę gleby pod siew. Talerz o średnicy 450 mm ma mniejsze wycięcia, które zapewniają intensywną uprawę także przy bardzo małej głębokości roboczej. Talerze TrueCut o średnicy 470 mm poradzą sobie z większą ilością resztek pożniwnych, gdyż większe nacięcia pozwalają na głębszą penetrację gleby.

Zgrzebło do słomy rekompensuje kiepskie rozprowadzenie słomy przez kombajn

Duże kombajny zwykle słabo wypadają pod względem rozprowadzania słomy, co prowadzi do nierównych wschodów następnej rośliny uprawowej.

Agregat Carrier wyposażony w zgrzebło do słomy nie tylko tnie resztki pożniwne, ale podczas tego samego przejazdu dokładnie je rozprowadza. Staranne rozprowadzenie słomy ma wielkie znaczenie, ponieważ kolejnej roślinie uprawowej zapewnia się te same warunki rozwoju na całej powierzchni pola.

Szeroki wybór

Zobacz inne i maszyny z naszej oferty