Świąteczna Promocja John Deere – zyskaj do 39 000 zł rabatu!

Świąteczna Promocja John Deere 6M i 6R

15 grudnia 2023 roku ruszyła specjalna, świąteczna promocja John Deere na ciągniki z serii 6M oraz 6R. Decydując się na zakup maszyny wyposażonej w narzędzia rolnictwa precyzyjnego, można zaoszczędzić aż do 39 000 zł. Warunek jest jeden: trzeba zdążyć przed datą 31 stycznia 2024 roku!

Wypełnij formularz i otrzymaj ofertę cenową

Seria 6M i 6R – przygotowane do rolnictwa przyszłości

Ciągniki John Deere z serii 6M oraz 6R to wysoko cenione i tym samym jedne z najchętniej wybieranych maszyn producenta. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów przygotowano zatem promocję “Gotowi na przyszłość” wspierającą inwestycję w rolnictwo precyzyjne, w którego kierunku zmierza cały sektor rolniczy. Kupując ciągnik z serii 6R lub serii 6M inwestor otrzymuje w standardzie odbiornik StarFire 7500 i będzie mógł liczyć na bardzo atrakcyjny rabat. W każdym przypadku to ogromna oszczędność dla Klienta, której wartość maksymalna wynosi aż 39 000 zł!

Ciągników John Deere z serii 6M nie trzeba nikomu przedstawiać, ale warto wiedzieć, co czyni je tak popularnymi:

 • Moc: Ciągniki z tej serii oferują szeroki zakres mocy, dostosowany do różnych potrzeb, zwykle w przedziale od około 110 do 216 KM.
 • Wszechstronność: Są to ciągniki zaprojektowane do różnorodnych prac, od prac polowych po transport.
 • Prostota obsługi: 6M skupia się na łatwości obsługi i utrzymania, co czyni je idealnymi dla szerokiego zakresu użytkowników, w tym dla mniejszych gospodarstw.

Seria 6R przygotowana została dla Klientów z jeszcze większymi potrzebami w zakresie możliwości maszyny. Co wyróżnia te ciągniki? Kilka aspektów:

 • Moc i technologia: Ciągniki 6R są bardziej zaawansowane technologicznie i oferują większą moc (do około 275 KM), co czyni je odpowiednimi dla bardziej wymagających zastosowań.
 • Zaawansowane funkcje: W tej serii znajdują się takie funkcje jak: lepsza hydraulika, bardziej zaawansowane systemy sterowania i większy komfort kabin.
 • Zastosowanie technologii: Ciągniki z serii 6R są często wybierane przez właścicieli dużych gospodarstw i przedsiębiorstwa rolnicze, które wymagają zaawansowanej technologii i wydajności.

Odbiornik StarFire 7500, czyli rolnictwo jutra w standardzie

Kupując do 31 stycznia 2024 roku ciągnik z serii 6M lub 6R inwestor zyskuje niezbędny w systemie kontroli sekcji/prowadzenia AutoTrac odbiornik StarFire 7500. Jest to ogromna korzyść, której próżno szukać na rynku. Warto pamiętać, że za kilka lat ciągniki, którym brakuje przystosowania do rolnictwa precyzyjnego, będą szybko tracić na wartości. Odbiornik GPS John Deere StarFire 7500 wykorzystywany w nawigacji rolniczej, to zatem doskonała inwestycja w przyszłość, jednak przynosząca wiele korzyści już dziś:

 • Wysoka dokładność: Zapewnia dokładność pozycjonowania na poziomie kilku centymetrów, co jest kluczowe dla precyzyjnych zastosowań rolniczych.
 • Kompatybilność: StarFire 7500 jest zaprojektowany do integracji z różnymi maszynami i systemami John Deere.
 • Odporność na warunki atmosferyczne: Urządzenie jest przystosowane do pracy w różnych warunkach atmosferycznych, co jest szczególnie istotne w rolnictwie.
 • Łatwość użytkowania: StarFire 7500 oferuje intuicyjne interfejsy użytkownika, co ułatwia obsługę nawet dla osób mniej zaznajomionych z nowoczesną technologią.

Świetnym przykładem korzyści wynikających ze świątecznych okazji przygotowanych przez markę John Deere niech będzie model 6R 250, który z nową promocją ma wszystkie podzespoły rolnictwa precyzyjnego w standardzie (to sytuacja niespotykana rynkowo):

 • JDLINK​,
 • Przygotowanie AutoTrac​,
 • Wyświetlacz G5 Plus ze zmiennym dawkowaniem, dokumentacją, licencją AutoTrac, kontrolą sekcji,
 • Odbiornik StarFire​.

Ciągnik John Deere 6R250 i StarFire 7500

Zainteresowany promocją, w której możesz zyskać do 39 000 zł rabatu? Śpiesz się! Masz czas do 31 stycznia 2024 roku.

 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.