Ciągniki rolnicze

John Deere 6R 250

Najmocniejszy ciągnik z serii 6R oferuje zwiększoną moc przekazywaną na przedni WOM oraz większy udźwig podnośników. To gwarancja gotowości tej maszyny do realizacji najcięższych prac.

  • Moc maksymalna 275 KM (202 kW) (ECE R120) + 26 KM (20 kW) IPM (inteligentne zarządzanie mocą)
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 9,65 t, rozstaw osi 2,90 m
Zapytaj o cenę

Więcej o 6R 250

John Deere 6R 250 – dane techniczne

Sześciocylindrowy silnik o pojemności 6,8 l zapewnia aż 275 KM. System inteligentnego zarządzania mocą w czasie pracy z WOM i w transporcie zwiększa ją do poziomu 301 KM. Dopełnieniem mocy i momentu obrotowego ciągnika jest najdoskonalsza przekładnia John Deere – AutoPowr™. Zapewnia ona bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa.

6R 250 – John Deere to komfort

Cicha i przestronna kabina ComfortView™ o wielkości 3,33 m3 zapewnia doskonałą widoczność. Rozplanowanie układu schowków, w tym także chłodzonego, czyni pracę operatora wygodniejszą i przyjemniejszą. Adaptacyjna amortyzacja przedniej osi TLS Plus™ zwiększa moc, która przekazywana jest na podłoże i jednocześnie poprawia komfort jazdy. Zredukowanie liczby ruchów rąk podczas manewrowania jest możliwe dzięki zastosowaniu układu kierowniczego o zmiennym przełożeniu. W połączeniu z wygodnym fotelem ogranicza to zmęczenie operatora i wspiera efektywność jego pracy.

Nowoczesne technologie sterowania ciągnikiem 6R 250

Nowoczesny sposób sterowania ciągnikiem gwarantuje CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji. Pozwala zarządzać pracą tej potężnej maszyny w łatwy i intuicyjny sposób. Programowalne przyciski joysticka CommandPRO™ pozwalają dopasować do go własnych potrzeb.

Mocny i wytrzymały John Deere 6R 250

Największa moc dostępna w ciągnikach serii 6R w połączeniu z nadzwyczajną wydajnością i trwałością sprawiają, że ta maszyna świetnie sprawdzi się przy realizacji najbardziej wymagających zadań.