Ciągniki John Deere – seria 6R

Szeroki wybór

Ciągniki John Deere – seria 6R

Seria 6R to szeroka gama ciągników rolniczych średniej mocy. Maszyny z tej serii doskonale sprawdzają się najcięższych pracach polowych, w realizacji zadań transportowych i pracy w gospodarstwie. Uniwersalność ciągników serii 6R jest efektem pracy inżynierów John Deere, którzy wsłuchując się w potrzeby rolników, tworzą rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Skontaktuj się z doradcą 664 144 575 📞 
 

Ciągniki John Deere seria 6R – komfort i ergonomia

Twój komfort przekłada się na wydajność i bezpieczeństwo. Aby zapewnić najwyższy standard pracy operatora, ciągniki serii 6R wyposażone są w kabinę klasy premium. O wielkości 3,33 m3, ciche wnętrze zapewnia optymalne warunki operatorowi, a doskonała widoczność ułatwia pracę i podnosi bezpieczeństwo. Obrotowy fotel pozwala na wykonywanie wszystkich prac z zachowaniem maksymalnej wygody i lepszej widoczności nawet przy skomplikowanych manewrach. Dzięki pakietowi świateł LED zyskujesz doskonałą widoczność, także w czasie pracy po zmroku. Nowy CommandARM™ z ekranem dotykowym jest gwarancją łatwości użytkowania i dopasowania ustawień interfejsu do Twoich potrzeb. Dzięki niemu precyzyjnie zapanujesz nad mocą ciągników z serii 6R.

Wygoda pracy nie ogranicza się do wnętrza kabiny. Nowa konstrukcja przedniej osi zapewnia jeszcze wyższy komfort jazdy i prowadzenia. Także układ bloku zaworów SCV jest zaprojektowany od nowa, aby ułatwić jego obsługę.

Ciągnik John Deere serii 6R z ładowaczem czołowym

Doskonała zwrotność i sterowność ciągników z serii 6R sprawiają, że świetnie sprawdzają się one w czasie pracy z ładowaczem czołowym. Manewrowanie w ciasnych wnętrzach i wąskich zaułkach Twojego gospodarstwa nie będą stanowiły problemu dla ciągników z małą i średnią ramą. Elektroniczny joystick zapewni pełną kontrolę i precyzyjną obsługę ładowacza czołowego.

Silniki John Deere z serii 6R

Możesz wybrać moc ciągnika John Deere tak, aby była optymalnie dopasowana do Twoich potrzeb. W ciągnikach z serii 6R z małą i średnią ramą oferujemy silniki od 135 do 234 KM z IPM. Maszyny oparte na większych ramach uzbrajane są w jednostki napędowe o mocach od 223 do 301 KM.

IPM to nawet 40 dodatkowych koni mechanicznych zapewniających szybką reakcję silnika i doskonałe przyspieszenie.
Ciągniki 6R wykazują się ogólną sprawnością przekraczającą 93%. Dzięki temu cała potrzebna moc przekazywana jest na podłoże lub WOM.

John Deere 6R – ekonomiczny i wydajny

John Deere szanuje Twój czas i pieniądze, dlatego przygotował maszyny z serii 6R tak, aby wydłużyć okresy międzyobsługowe. Wyrafinowane przekładnie AutoPowr™ i DirectDrive™ pozwalają zachować jednocześnie: niskie zużycie paliwa i doskonałe osiągi. Zintegrowana funkcja JDLink™ pozwala na zdalne serwisowanie i wsparcie operatora bez konieczności powrotu ciągnika do gospodarstwa. Pozwala to zwiększyć wydajność i wydłużyć czas pracy.

Solidne i sprawdzone ciągniki John Deere serii 6R

Konstrukcja pełnej ramy to solidna podstawa ciągnika 6R, która sprawdziła się na całym świecie. W różnych regionach, klimacie i w najtrudniejszych warunkach. Wybierz ciągnik John Deere z legendarnej serii 6R.