Ciągniki rolnicze

John Deere 5050E

Wszechstronny i kompaktowy ciągnik John Deere 5050E doskonale sprawdza się w gospodarstwie i na polu. Jego konstrukcja gwarantuje niezawodność i łatwość wykonywania czynności obsługowych.

  • 3-cylindrowy silnik PowerTech E o pojemności 2,9 l z turbosprężarką
  • Moc maksymalna (wg dyrektywy 97/68/WE): 49 KM (36 kW)
  • Przekładnia 9F/3R z mechanicznym rewerserem bądź PowrReverser™ 12F/12R
  • Elektryczny układ szybkiego podnoszenia i opuszczania (EQRL) umożliwiający bezwysiłkowe sterowanie osprzętem
  • Platforma izolowanego stanowiska operatora bez kabiny
Zapytaj o cenę
john deere 5050e

Więcej o 5050E

Ciągnik John Deere 5050E – osiągi

Silnik o mocy 49 KM charakteryzuje się maksymalnym momentem obrotowym przy jedynie 2100 obr/minutę co przekłada się na niskie zużycie paliwa. Ciągnik ten wyposażony jest w przekładnię 9/3 z rewersem mechanicznym. Zastosowany system recyrkulacji spalin i filtr cząstek stałych są wystarczające do uzyskania zgodności z normami emisji bez konieczności stosowania dodatków. Nieskomplikowana konstrukcja i zastosowanie części przystosowanych do pracy w ciągnikach o większej mocy gwarantują długie i bezawaryjne działanie.

John Deere 5050E – komfort

Przestronna kabina znana z serii 5M, opcjonalna klimatyzacja i wygodny amortyzowany fotel zapewniają komfortową pracę. Przejrzyste wskaźniki i wygodna konsola z elementami sterującymi zapewniają wygodną obsługę ciągnika.

Zwrotny i wszechstronny ciągnik John Deere 5050E

Mały rozstaw osi wynoszący 2050 mm i niewielki promień skrętu (4,25 m) sprawiają, że jest to idealny ciągnik do pracy z ładowaczem czołowym. Z łatwością można nim manewrować w ciasnych przestrzeniach, a precyzyjny joystick pozwala wygodnie sterować ładowaczem. Przyciski, które są na nim rozmieszczone, pozwalają także na zmienianie biegów i kontrolowanie zaworów rozdzielczych. Podczas zawracania w trakcie prac polowych można bez wysiłku podnosić i opuszczać przyłączone narzędzie dzięki elektrycznemu układowi EQRL. Szybkie przejazdy umożliwia prędkość do 40 km/h, a podczas prac transportowych bezpieczeństwo podnosi hydrauliczny hamulec przyczepy.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty