Ciągniki rolnicze

John Deere 5058E

Doskonały do pracy w gospodarstwie i na polu kompaktowy ciągnik John Deere 5058E jest niezawodny, ekonomiczny i wszechstronny.

  • 3-cylindrowy silnik PowerTech E o pojemności 2,9 l z turbosprężarką
  • Moc maksymalna (wg dyrektywy 97/68/WE): 60,3 KM (44,4 kW)
  • Uniwersalna przekładnia PowrReverser™ 24F/12R bądź 12F/12R
  • Elektryczny układ szybkiego podnoszenia i opuszczania (EQRL) umożliwiający bezwysiłkowe sterowanie osprzętem
  • Platforma izolowanego stanowiska operatora bez kabiny
Zapytaj o cenę
john deere 5058e

Więcej o 5058E

Ciągnik John Deere 5058E – osiągi

Silnik oferuje moc 60 KM i uzyskuje maksymalny moment obrotowy przy 2100 obr/minutę, co sprawia, że jest niezwykle ekonomiczny. Przekładnia PowrReverser™ w opcji 24F/12R bądź 12F/12R pozwala na niezwykle wygodną liniową zmianę biegów podczas jazdy do przodu i cofania. Dzięki elektrohydraulicznemu rewersowi zmiana kierunku jazdy możliwa jest bez użycia sprzęgła. System recyrkulacji spalin (EGR) i filtr cząstek stałych (DPF) wystarczają do spełnienia norm emisji bez konieczności stosowania dodatków. Części w ciągniku 5058E przystosowane są do pracy w ciągnikach o mocy 100 KM, co gwarantuje długie i bezawaryjne działanie.

John Deere 5058E – komfort

Przestronna kabina w ciągnikach 5058E zapewnia doskonałą widoczność, a klimatyzacja i pneumatycznie amortyzowany fotel gwarantują komfortową pracę. Wyraźne cyfrowe wskaźniki i prawostronna konsola z elementami sterującymi pozwalają wygodnie sterować ciągnikiem i jego osprzętem.

Zwrotny i wszechstronny ciągnik John Deere 5058E

Doskonała zwrotność i niewielkie wymiary predestynują ten ciągnik do pracy z ładowaczem czołowym. Niewielki obrys tej maszyny pozwala swobodnie poruszać się w ograniczonych przestrzeniach, a odpowiednia moc pozwala na podnoszenie ciężkich ładunków. Elektryczny układ EQLR pozwala bez wysiłku podnosić i opuszczać przyłączone narzędzie podczas zawracania. Jazda z prędkością do 40 km/h skraca czas przemieszczania się między polami, a podczas realizacji zadań transportowych bezpieczeństwo podnosi hydrauliczny hamulec przyczepy.