Ciągniki John Deere – seria 5E

Szeroki wybór

Ciągniki John Deere – seria 5E

Kompaktowe i oszczędne ciągniki z serii 5E charakteryzują się zwrotnością oraz wszechstronnością, a ich nieskomplikowana konstrukcja gwarantuje niezawodność.

Mocny i oszczędny ciągnik John Deere 5E

Trzycylindrowe silniki w ciągnikach serii 5E oferują moc od 49 do niemal 75 KM. Turbodoładowana jednostka o pojemności 2,9 l wyposażona jest w wysokociśnieniowy układ wtryskowy Common Rail i elektroniczny układ sterowania. Dzięki temu wysoki moment obrotowy dostępny jest przy niewielkiej prędkości obrotowej silnika. Przekłada się to na niskie zużycie paliwa. Silnik ten jest niezwykle elastyczny, wyróżnia się szybką reakcją i zapewnia maksymalny moment obrotowy przy każdej prędkości. System EGR i filtr DPF zapewniają zgodność z normami emisji Stage V bez konieczności stosowania dodatków. Ciągnik 5050E wyposażony jest w przekładnię 9F/3R oraz PowrReverser™ 12F/12R z rewersem mechaniczny, pozostałe modele oferowane są z przekładniami PowrReverser™ w opcji 24F/12R oraz 12F/12R. Częste przełączanie kierunku jazdy przy pracy z ładowaczem nie stanowi problemu. Dzięki elektrohydraulicznej zmianie kierunku jazdy nie trzeba używać pedału sprzęgła. Także zmiana biegów podczas jazdy przy pomocy przycisków nie wymaga jego użycia.

Układ hydrauliczny ciągników 5E jest niezwykle wydajny, więc poradzi sobie z różnorodnymi zadaniami. Elektryczny układ szybkiego podnoszenia i opuszczania EQRL pozwala bez wysiłku sterować przyłączonymi narzędziami, co jest szczególnie cenne przy zawracaniu na uwrociach.

Ciągnik John Deere 5E – komfort

Kabina jest bardzo przestronna, jest tych samych wymiarów co w ciągnikach serii 5M. Duża powierzchnia przeszkleń zapewnia doskonałą widoczność, a pneumatycznie amortyzowany fotel i klimatyzacja gwarantują komfortową pracę. Konsola z elementami sterującymi jest doskonale zaprojektowana, więc kontrola nad parametrami pracy ciągnika jest łatwa i wygodna. Proste i przejrzyste wskaźniki dostarczają potrzebnych informacji o stanie maszyny.

Niezawodność ciągników John Deere 5E

Nieskomplikowana konstrukcja oraz podzespoły przystosowane do ciągników o mocy 100 KM są gwarantem długiej i bezawaryjnej pracy tych maszyn. Tuleje, łożyska i wały napędowe zastosowane w ciągnikach 5E są bezobsługowe, a przekładnia PowrReverser™ jest wyposażona w mokre sprzęgło o bardzo dużej żywotności. Także podstawowa obsługa jak wymiana filtrów nie przysparza problemów. Dostęp jest łatwy i można ją przeprowadzić bez użycia narzędzi z poziomu podłoża.

John Deere 5E z ładowaczem czołowym

Niewielki rozstaw osi sprawia, że ciągniki z serii 5E są bardzo zwrotne. Mały promień skrętu, wynoszący zaledwie 3,94 m, pozwala na swobodne wykonywanie manewrów w ciasnych przestrzeniach. Dzięki tym cechom ciągniki John Deere 5E doskonale nadają się do pracy z ładowaczem czołowym. Joystick sterujący ładowaczem działa niezwykle precyzyjnie, a dodatkowo pozwala przełączać biegi i kontrolować zawory rozdzielcze.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno