Ciągniki

John Deere 5075E

Dzięki swojej zwrotności i sile ten niezwykle uniwersalny ciągnik John Deere 5075E z powodzeniem wykona każde zadanie w polu i gospodarstwie.

  • 3-cylindrowy silnik PowerTech E o pojemności 2,9 l z turbosprężarką
  • Maksymalna moc (wg dyrektywy 97/68/WE): 75 KM (55 kW)
  • Uniwersalna przekładnia PowrReverser™ 24F/12R bądź 12F/12R
  • Elektryczny układ szybkiego podnoszenia i opuszczania (EQRL) umożliwiający bezwysiłkowe sterowanie osprzętem
  • Platforma izolowanego stanowiska operatora bez kabiny
john deere 5075e

Więcej o 5075E

Ciągnik John Deere 5075E – osiągi

Silnik generuje moc 75 KM. Niewielkie zużycie paliwa jest możliwe dzięki temu, że osiąga maksymalny moment obrotowy już przy 2100 obr/minutę. Zmiana kierunku jazdy bez użycia sprzęgła to zasługa elektrohydraulicznego rewersu. Wygodna liniowa zmiana biegów podczas jazdy do przodu i cofania to efekt zastosowania uniwersalnej przekładni PowrReverse™. W opcji 24F/12R bądź 12F/12R System recyrkulacji spalin (EGR) i filtr cząstek stałych (DPF) pozwalają na spełnienie norm emisji i nie ma konieczności stosowania dodatków. Części, jakie zastosowano przy budowie 5075E, zaprojektowane są do pracy w ciągnikach o mocy 100 KM, co zapewnia ich długie i bezawaryjne działanie.

John Deere 5075E – komfort

Dzięki dużej powierzchni przeszkleń widoczność z przestronnej kabiny jest znakomita. Aby komfort pracy był jeszcze wyższy, kabina jest wyposażona w klimatyzację i pneumatycznie amortyzowany fotel. Konsola z elementami sterującymi pozwalają wygodnie panować nad ciągnikiem, a przejrzyste wskaźniki dostarczają niezbędnych informacji.

Zwrotny i wszechstronny ciągnik John Deere 5075E

Ze względu na swoje wymiary i mały promień skrętu John Deere 5075E jest doskonałym ciągnikiem do pracy z ładowaczem czołowym. Jego moc gwarantuje sprawne przenoszenie nawet dużych ładunków. Podczas prac polowych elektryczny układ EQLR umożliwia łatwe podnoszenie i opuszczanie przyłączonego narzędzia. Możliwość jazdy z prędkością 40 km/h pozwala nie tracić czasu na przejazdach, a podczas realizacji zadań transportowych bezpieczeństwo podnosi hydrauliczny hamulec przyczepy.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty