Ciągniki rolnicze

John Deere 6110M

W każdym gospodarstwie, a w przypadku prowadzenia hodowli jest to szczególnie ważne, są zadania, przy których duże gabaryty ciągnika są wadą. Właśnie do takiej roli przeznaczony jest kompaktowy, zwrotny i mocny John Deere 6110M.

  • Maksymalna moc 122 KM (90 kW) (ECE-R120) + 13 KM (9 kW) IPM
  • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
  • 5,75 t masy wysyłkowej przy rozstawie osi 2,4 m
Zapytaj o cenę
john deere 6110m

Więcej o 6110M

John Deere 6110M – osiągi

Dzięki czterocylindrowemu silnikowi o pojemności 4,5 l ciągnik 6110M może osiągnąć moc maksymalną 122 KM. Kiedy podczas prac transportowych lub tych wymagających użycia WOM potrzebujemy nieco więcej mocy, możemy wygenerować dodatkowe 13 KM, wykorzystując system IPM. Dopełnieniem mocy silnika John Deere są sprawdzone i efektywne przekładnie Powrquad™ Plus, Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus. Możemy też zastosować przekładnię z bezstopniową regulacją prędkości AutoPowr™. Pozwala ona na stałe przekazywanie mocy podczas jazdy z prędkością od 40 km/h. Po osiągnięciu zadanej prędkości obroty silnika automatycznie spadają do minimalnej wartości potrzebnej do utrzymania prędkości. Skutkuje to zmniejszonym spalaniem i redukcją hałasu. Przekładnie Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus posiadają opcję EcoShift gwarantującą wysoką prędkość jazdy i niską prędkość obrotową silnika w zakresie 1580-1680 obr/min.

6110M – John Deere to komfort

Panoramiczny dach, duża powierzchnia przeszkleń i pochylona maska zapewniają bezkonkurencyjną widoczność we wszystkich kierunkach, a to gwarancja wygodnej i bezpiecznej pracy z ładowaczem czołowym. Zawieszenie TLS™ dba o efektywne przeniesienie mocy na podłoże, ale jednocześnie zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy. Kiedy dodamy do tego pneumatycznie amortyzowany fotel operatora i mechaniczne zawieszenie kabiny możemy być pewni, że nawet wiele godzin spędzonych w ciągniku John Deere 6110M nie będzie uciążliwe i przez cały czas operator utrzyma maksymalną efektywność swojej pracy. Powyższe czynniki zapewniają komfort w kabinie o wielkości 2,7m3 gwarantującej niezrównaną widoczność.

Pełna kontrola nad ciągnikiem 6110M

Elektroniczny joystick z programowalnymi przyciskami i ekrany dotykowe pozwalają wygodnie kontrolować ciągnik i jego osprzęt. Dzięki doskonale zaprojektowanej konsoli CommandARM™ wszystkie ważne przełączniki są zawsze pod ręką.

Silny i zwrotny 6110M

Niewielki rozstaw osi i niezwykle mały promień skrętu (4,35 m) to cechy, które sprawiają, że ten ciągnik rewelacyjnie porusza się w ciasnych przestrzeniach gospodarstwa. Dzięki tylnemu podnośnikowi o udźwigu sięgającemu 5,7 t John Deere 6110M z łatwością radzi sobie nawet z największymi narzędziami.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty