Ciągniki rolnicze

John Deere 6130M

Nie Czekaj – Rozpocznij Pracę z John Deere 6130M już od 9 999 zł/msc! Teraz to jeszcze prostsze! Kup ciągnik i zapłać na start 50% wartości ciągnika, a resztę kwoty zakupu rozłożymy na raty 0% już od 9 999 zł/msc. !
Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy
w przejściu przez proces finansowania.
*Oferta przygotowana na podstawie kalkulacji: cena ciągnika 480 000 zł netto. Wpłata 50%. Reszta kwoty, tj. 240 000 zł rozłożona na 24 miesięczne raty po 9 999 zł netto.

 

  • Maksymalna moc 144 KM (106 kW) (ECE-R120) + 11 KM (8 kW) IPM
  • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
  • 5,8 t masy wysyłkowej przy rozstawie osi 2,58 m
Zapytaj o cenę

Więcej o 6130M

John Deere 6130M – osiągi

Czterocylindrowy silnik Powertech PSS™ o pojemności 4,5 l pozwala uzyskać nawet 155 KM na drodze i podczas pracy z WOM (z IPM). Do wyboru mamy przekładnię z bezstopniową regulacją prędkości AutoPowr™, a także sprawdzone i efektywne przekładnie Powrquad™ Plus, Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus. Przekładnie Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus posiadają opcję EcoShift gwarantującą wysoką prędkość jazdy i niską prędkość obrotową silnika w zakresie 1580-1680 obr/min.

6130M – John Deere to komfort

Bezkonkurencyjna widoczność z kabiny opartej na mechanicznym zawieszeniu, wygodny pneumatycznie amortyzowany fotel i oś MFWD z niezależnym zawieszeniem TLS™ pozwalają operatorowi na długą i wydajną pracę, redukując jego zmęczenie. Ergonomiczne rozmieszczenie przełączników i innych elementów wyposażenia pozwala bez zbędnego wysiłku kontrolować maszynę.

Pełna kontrola nad ciągnikiem 6130M

Nowa konsola CommandARM™ daje większą kontrolę. Pozwala wygodnie operować wszystkimi funkcjami przekładni, precyzyjnie ustawiać prędkość obrotową silnika czy też sterować tylnym podnośnikiem. Elektroniczny joystick znakomicie sprawdza się w pracy z ładowaczem czołowym. Komunikatywne grafiki i precyzyjne wskaźniki cyfrowe na desce rozdzielczej zapewniają dobrze zorganizowany obraz działania głównych układów.

Silny i zwrotny 6130M

Wytrzymały i wydajny ciągnik 6130M fantastycznie sprawdza się na drodze, ale transport to nie jego jedyne zastosowanie. Doskonałe opinie, jakie John Deere 6130M zbiera od swoich użytkowników to efekt pracy inżynierów, których celem było przekroczenie oczekiwań klientów. Dzięki dopasowaniu poszczególnych maszyn do konkretnych zastosowań i jednoczesnym zachowaniu ich uniwersalności stworzyli ciągnik rolniczy dla tych, których nie zadowala przeciętność.