Ciągniki

John Deere 6130M

Lekka i zwarta konstrukcja, zwiększony rozstaw osi i system inteligentnego zarządzania mocą sprawiają, że ten ciągnik to doskonała maszyna transportowa.

  • Maksymalna moc 144 KM (106 kW) (ECE-R120) + 11 KM (8 kW) IPM
  • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
  • 5,8 t masy wysyłkowej przy rozstawie osi 2,58 m
john deere 6130m

Więcej o 6130M

John Deere 6130M – osiągi

Czterocylindrowy silnik Powertech PSS™ o pojemności 4,5 l pozwala uzyskać nawet 155 KM na drodze i podczas pracy z WOM (z IPM). Do wyboru mamy przekładnię z bezstopniową regulacją prędkości AutoPowr™, a także sprawdzone i efektywne przekładnie Powrquad™ Plus, Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus. Przekładnie Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus posiadają opcję EcoShift gwarantującą wysoką prędkość jazdy i niską prędkość obrotową silnika w zakresie 1580-1680 obr/min.

6130M – John Deere to komfort

Bezkonkurencyjna widoczność z kabiny opartej na mechanicznym zawieszeniu, wygodny pneumatycznie amortyzowany fotel i oś MFWD z niezależnym zawieszeniem TLS™ pozwalają operatorowi na długą i wydajną pracę, redukując jego zmęczenie. Ergonomiczne rozmieszczenie przełączników i innych elementów wyposażenia pozwala bez zbędnego wysiłku kontrolować maszynę.

Pełna kontrola nad ciągnikiem 6130M

Nowa konsola CommandARM™ daje większą kontrolę. Pozwala wygodnie operować wszystkimi funkcjami przekładni, precyzyjnie ustawiać prędkość obrotową silnika czy też sterować tylnym podnośnikiem. Elektroniczny joystick znakomicie sprawdza się w pracy z ładowaczem czołowym. Komunikatywne grafiki i precyzyjne wskaźniki cyfrowe na desce rozdzielczej zapewniają dobrze zorganizowany obraz działania głównych układów.

Silny i zwrotny 6130M

Wytrzymały i wydajny ciągnik 6130M fantastycznie sprawdza się na drodze, ale transport to nie jego jedyne zastosowanie. Doskonałe opinie, jakie John Deere 6130M zbiera od swoich użytkowników to efekt pracy inżynierów, których celem było przekroczenie oczekiwań klientów. Dzięki dopasowaniu poszczególnych maszyn do konkretnych zastosowań i jednoczesnym zachowaniu ich uniwersalności stworzyli ciągnik rolniczy dla tych, których nie zadowala przeciętność.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty