Zespoły żniwne

John Deere 616R

616R – zespół żniwny John Deere to ekonomiczne rozwiązanie z funkcjami premium w podstawowym wyposażeniu. Maszyna ta została wyposażona w precyzyjny układ dozujący najnowszej generacji.

  • Model: 616R
  • Szerokość koszenia: 4,90 m
  • Średnica ślimaka: 660 mm
Zapytaj o cenę
zespół żniwny john deere 616r

Więcej o 616R

John Deere 616R

Zespół żniwny John Deere 616R to ekonomiczne narzędzie z funkcjami premium w standardzie. Wzmocniona konstrukcja napędu pozwala, na osiągniecie najwyższej wydajności i maksymalnej przepustowości. Heder John Deere 616R wyposażony jest w dwa czujniki AHC zapewniające równe ciecie i zabezpieczające zespół żniwny przed uszkodzeniem podczas pracy na nierównym terenie. 

  • Szerokość cięcia 4,90 m
  • Długość stołu: 400 do 570 mm (regulacja ręczna)
  • Średnica ślimaka 660 mm
  • Listwa tnąca, 980 skoków/min
  • 2 czujniki automatycznej kontroli wysokości
Przyrząd żniwny John Deere 616R

Sprawdzone rozwiązania zastosowane w przyrządzie żniwnym John Deere 616R pozwalają na efektywną pracę podczas zbiorów i błyskawiczną modyfikację ustawień lub montaż specjalistycznego osprzętu. Na zamontowanie przystawki do zbioru rzepaku i słonecznika wystarczy 20 minut. 

Regulacja wysunięcia stołu pozwala na dostosowanie maszyny do zbioru różnych roślin i panujących warunków. Zastosowane w tym przyrządzie żniwnym czujniki wysokości cięcia pozwalają na pracę w trybie automatycznym.

John Deere 616R – trwały i niezawodny zespół żniwny 

W przypadku zablokowania przyrządu podczas pracy chroni go mocne sprzęgło przeciążeniowe i wzmocnione łańcuchy. Przed uszkodzeniami spowodowanymi przez kamienie zespół żniwny John Deere 616R zabezpieczają dolne płyty ochronne. Niewymagająca konserwacji przekładnia listwy tnącej charakteryzuje się długą żywotnością.

Wydajny zespół żniwny John Deere 616R

Zespół żniwny John Deere 616R został wyposażony w przenośnik ślimakowy o średnicy 660 mm. Duża średnica i głębokie zwoje ślimaka pozwalają na efektywną pracę pod dużymi obciążeniami. Cała konstrukcja przyrządu sprzyja intensywnej pracy i podawaniu dużych ilości materiału żniwnego. Dzięki możliwości dopasowania prędkości pracy przenośnika ślimakowego do zespołu tnącego mamy możliwość wyjątkowego dostosowania ustawień do każdej uprawy. Optymalne dostosowanie do różnych warunków i rodzaju upraw zapewnia także trójpozycyjny zespół tnący.

Szeroki wybór

Zobacz inne zespoły żniwne John Deere i maszyny z naszej oferty