Zespoły żniwne

John Deere 616R

600R – EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE Z FUNKCJAMI PREMIUM W PODSTAWOWYM WYPOSAŻENIU. Precyzyjny układ dozujący najnowszej generacji.

  • Model: 616R
  • Szerokość koszenia: 4,90 m
  • Średnica ślimaka: 660 mm
zespół żniwny john deere 616r

Więcej o 616R

Od roku 1996 wyprodukowaliśmy ponad 650 000 zespołów 600R. Konstrukcja była przez lata sprawdzana i stale udoskonalana, aby zapewnić najwyższą niezawodność. Oferuje wiodące w branży funkcje, takie jak możliwość mechanicznego dostosowania długości stołu do uprawy. Sterowanie zespołem żniwnym jest zintegrowane w joysticku i umożliwia automatyczne sterowanie wysokością ścierniska, pochyłem poprzecznym i trybami nacisku na podłoże. Za pomocą przycisków wznawiania na joysticku można zapisać do trzech różnych trybów wysokości zespołu żniwnego i położeń nagarniacza.

Sztywne zespoły żniwne serii 600R zapewniają doskonałą wydajność cięcia i podawania pozwalającą uzyskać najlepsze osiągi kombajnów John Deere. Zespół 616R gwarantuje wydajne cięcie i większą produktywność dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów. Układ noży podwójnego koszenia, platforma ze stali nierdzewnej i palce podające ślimaka pełnej długości sprawiają, że zespół 616R pozwala uzyskać płynne i wydajne podawanie i cięcie z roślinami drobnoziarnistymi.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno