Zespoły żniwne

John Deere 640D

Zespół żniwny John Deere 640D to niezwykłe narzędzie, które ułatwi pracę przy zbiorze roślin drobnoziarnistych wymagających dużej wydajności.

  • Model : 640 D
  • Szerokość koszenia : 12,2 m
  • Listwa tnąca : 2080 mm
Zapytaj o cenę
zespół żniwny john deere 640d

Więcej o 640D

John Deere 640D

Szeroki zespół żniwny John Deere 640D sprawia, że praca przy zbiorach jest niezwykle wydajna. Jego konstrukcja doskonale sprawdza się przy zbiorze roślin drobnoziarnistych wymagających dużej wydajności.

  • szerokość koszenia: 12,2 m
  • listwa tnąca: 2080 mm
  • pasy przenośnikowe zapewniają płynne podawanie materiału
  • właściwości pozwalające na efektywny zbiór roślin drobnoziarnistych i ryżu
Zespół żniwny John Deere 640D

Zmniejszona masa przyrządu żniwnego John Deere 640D to zasługa zastosowania funkcji aktywnego przesuwania materiału bez użycia ślimaków. Dzięki temu możliwe było zmniejszenie nacisku na podłoże. Zastosowany w tej konstrukcji pas podaje materiał do przenośnika pochyłego kłosem do przodu. Znacząco podnosi to wydajność, co jest bardzo cenne, szczególnie przy współpracy z kombajnami rotorowymi serii S.

John Deere 640D – przyrząd żniwny do roślin drobnoziarnistych

Przyrządy żniwne John Deere 640D wyróżniają się niesamowitą jakością. Zaawansowane techniczne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na uzyskanie bardzo wysokiej wydajności, nawet w bardzo trudnych warunkach przy zbiorze roślin drobnoziarnistych i ryżu. Ponadprzeciętna efektywność pracy nie jest jedynym atutem zespołów żniwnych John Deere 640D. Zapewniają one także najlepszą jakość wykonywanej pracy, co pozwala na osiąganie doskonałych wyników.

 John Deere – doskonałe zespoły żniwne

John Deere to marka, która uosabia najwyższą jakość i niezawodność maszyn rolniczych. Przekonanie to jest jak najbardziej zasadne, a u jego podstaw leży uwaga, z jaką inżynierowie John Deere wsłuchują się w potrzeby i sugestie płynące ze strony rolników. Dzięki temu stworzone przez nich zespoły żniwne John Deere 640D są wyjątkowo funkcjonalne i efektywne. Odpowiadając na potrzeby praktyków, nie można było pominąć trwałości i niezawodności. Dlatego do budowy przyrządów żniwnych John Deere użyto najlepszych materiałów i zastosowano rozwiązania technologiczne pozwalające na uzyskiwanie fantastycznych wyników, ale także gwarantujących dużą żywotność tych narzędzi.