Zespoły żniwne

John Deere 618PF

Zespół żniwny 600PF jest oparty na sprawdzonej konstrukcji 600R, ale posiada też funkcje aktywnego przesuwu materiału do ślimaka. Dzięki podawaniu materiału od przodu wydajność kombajnu może wzrosnąć nawet o 10%.

  • Model : 618PF
  • Szerokość koszenia : 5,5 m
  • Średnica ślimaka : 660 mm
Zapytaj o cenę
zespół żniwny john deere 618pf

Więcej o 618PF

John Deere 618PF

Zespół żniwny John Deere 618PF został zaprojektowany na bazie sprawdzonej konstrukcji hederów z serii 600R jednak jego wydajność jest jeszcze większa dzięki wzbogaceniu go o funkcję aktywnego przesuwu materiału do ślimaka. 

  • Szerokość koszenia: 5,5 m
  • Długość stołu: 1000 mm
  • Średnica ślimaka: 660 mm
  • 2 czujniki automatycznej kontroli wysokości
Zespół żniwny John Deere 618PF

Zespół żniwny John Deere 618PF podobnie jak wszystkie maszyny tej marki charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na trwałość i niezawodność. Nie należy zapominać także o najwyższej jakości pracy wykonywanej przez przyrząd żniwny John Deere 618PF. Zastosowane w nim rozwiązania pozwalają na uzyskanie doskonałych parametrów zbioru przy zachowaniu niezwykle dużej wydajności.

Sprawdzony i skuteczny zespół żniwny John Deere 618PF

Specjalne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na podawanie materiału kłosem do przodu, co wyraźnie podnosi wydajność pracy przy zbiorach. Pozwala to na uzyskanie płynnego przepływu masy, co korzystnie wpływa na rozłożenie obciążeń i skutkuje bardziej ekonomiczną pracą kombajnu. Zespół żniwny John Deere 618PF doskonale radzi sobie przy zbiorze wyległych zbóż, rzepaku. Jest także świetnie przygotowany do zbioru grochu. Zastosowana w nim rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że materiał żniwny jest równomiernie rozprowadzany, co poprawia płynność pracy i minimalizuje ryzyko przestoju.

Przyrząd żniwny John Deere 618PF

Niesłychanie istotne w konstrukcji maszyn rolniczych, wiec także w przypadku zespołów żniwnych, są aspekty dotyczące jakości. Warto pamiętać, że jest to kwestia wielowymiarowa. Na jakość zespołu żniwnego John Deere 618PF składa się bowiem jakość samego projektu czy skuteczność zastosowanych rozwiązań oraz jakość zastosowanych materiałów i wykonania. Marka John Deere jest gwarancją zachowania najwyższego poziomu we wszystkich tych kategoriach. Dlatego wybierając zespół żniwny John Deere 618PF możesz być pewny jego trwałości i niezawodności oraz maksymalnej skuteczności w realizowaniu zadań.