Zespoły żniwne

John Deere 620PF

Zespoły żniwne 600 PremiumFlow to prawdziwi specjaliści od zbioru roślin drobnoziarnistych. Aktywne pasy przenośników gwarantują idealne przemieszczanie drobnego ziarna, bez względu na to, czy rośliny są krótkie, długie, stojące czy wyległe. Bez żadnych modyfikacji materiał jest podawany od przodu zespołu żniwnego, co zapewnia większą wydajność kombajnu. Poznaj model John Deere 620PF i przekonaj się sam.

  • Model : 620PF
  • Szerokość koszenia : 6,10 m
  • Średnica ślimaka : 660 mm
Zapytaj o cenę
zespół żniwny john deere 620pf

Więcej o 620PF

John Deere 620PF

Wzorowany na wypróbowanej konstrukcji hederów serii 600R zespół żniwny John Deere 612PF został wzbogacony o funkcje aktywnego przesuwu materiału żniwnego do podajnika ślimakowego, co sprawia, jego wydajność wyraźnie wzrasta.

  • Szerokość koszenia: 6,1 m
  • Długość stołu: 1000 mm
  • Średnica ślimaka: 660 mm
  • 2 czujniki automatycznej kontroli wysokości
Zespół żniwny John Deere 620PF

Podobnie jak wszystkie maszyny marki John Deere zespół żniwny John Deere 620PF zachwyca się najwyższą jakością. Tak wysoki poziom wykonania przyrządu żniwnego ma kolosalne znaczenie, gdyż przekłada się to na trwałość i niezawodność. Oprócz tego zespół żniwny John Deere 620PF gwarantuje najwyższą jakość wykonywanej pracy. Rozwiązania techniczne, jakie zastosowano w tym hederze, pozwalają jednocześnie uzyskać niesamowita wydajność i doskonałe parametry zbioru.

Sprawdzony i skuteczny zespół żniwny John Deere 620PF

Wyjątkowo dużą wydajność udało się uzyskać dzięki zastosowaniu w konstrukcji zespołu żniwnego John Deere 620PF rozwiązania pozwalającego na podawanie materiału kłosem do przodu. Pozwoliło to na poprawienie płynności przepływu materiału żniwnego, a tym samym unikniecie gwałtownej zmiany obciążeń. Sprawia to, że zbiór jest efektywniejszy a praca kombajnu bardziej ekonomiczna. Konstrukcja zespołu żniwnego John Deere 620PF pozwala na równomierne rozprowadzenie materiału na całej szerokości taśmy, co bardzo usprawnia prace i niweluje ryzyko nieplanowych przerw w pracy. Ten przyrząd żniwny sprawdzi się świetnie zarówno przy zbiorze zbóż, jak i rzepaku czy grochu. Warto podkreślić, że świetnie radzi sobie ze zbiorem wyległych roślin.

Przyrząd żniwny John Deere 620PF

Kwestia jakość maszyn rolniczych, więc i zespołów żniwnych, jest niezwykle istotna. Równie ważna jest jakość projektu, jak i materiałów i wykonania. Wszystko to razem odpowiada za to, co dla rolnika będzie najważniejsze podczas eksploatacji: niezawodność, żywotność i skuteczność pracy. Wybierając zespół żniwny John Deere 620PF możemy być pewni, że inżynierowie John Deere zadbali z największą starannością o wszystkie te aspekty.