Zespoły żniwne

John Deere 630D

Przenośnikowy zespół żniwny John Deere 630D zwiększa wydajność kombajnu przy zbiorze roślin drobnoziarnistych i ryżu. Idealne do zbioru roślin, przy których wymagana jest większa wydajność zespołu żniwnego. Narzędzie to odpowiada na realne potrzeby praktyków.

  • Model : 630D
  • Szerokość koszenia : 9,15m
  • Listwa tnąca : 2080 mm
Zapytaj o cenę
zespół żniwny john deere 630d

Więcej o 630D

John Deere 630D

Do zbioru roślin wymagających dużej wydajności doskonale nadaje się przenośnikowy zespół żniwny John Deere 630D. Dzięki specjalnej specyfikacji jest świetny do zbioru roślin drobnoziarnistych. Zastosowanie go podnosi ogólną wydajność zbioru.

  • szerokość koszenia: 9,15 m
  • listwa tnąca: 2080 mm
  • pasy przenośnikowe zapewniają płynne podawanie materiału
  • właściwości pozwalające na efektywny zbiór roślin drobnoziarnistych i ryżu
Zespół żniwny John Deere 630D

Funkcja aktywnego przesuwania materiału żniwnego bez zastosowania ślimaków pozwoliła na zmniejszenie jego masy, więc także na zmniejszenie nacisku na podłoże. Dzięki pasowi materiał nie jest mieszany, a podawanie go do przenośnika pochyłego kłosem do przodu zwiększa wydajność pracy, co jest najlepiej widoczne we współpracy z kombajnami rotorowymi serii S.

John Deere 630D – przyrząd żniwny do roślin drobnoziarnistych

Przyrządy żniwne John Deere 630D charakteryzują się wysoką jakością pod każdym względem. Nowatorskie rozwiązania techniczne wykorzystane do ich skonstruowania sprawiają, że są to zespoły żniwne pozwalające na uzyskanie niesamowitej wydajności przy zbiorze roślin drobnoziarnistych i ryżu. Maksymalna wydajność nawet w trudnych warunkach to nie jedyna zaleta zespołu żniwnego John Deere 630D. Gwarantuje on także najwyższą jakość wykonywanych zadań polowych, co ma niebagatelne znacznie dla uzyskiwanych wyników.

John Deere – doskonałe zespoły żniwne

John Deere jest marką, którą słusznie utożsamiamy z wyjątkową trwałością i niezawodnością maszyn rolniczych. W czasie projektowania zespołów żniwnych John Deere 630D, inżynierowie z uwagą wsłuchiwali się w sugestie i potrzeby rolników. Dlatego owocem ich pracy jest funkcjonalny, trwały i wydajny przyrząd żniwny. Narzędzie to odpowiada na realne potrzeby praktyków. Zaawansowane rozwiązania techniczne, najlepsze materiały i doskonale wykonanie zespołów żniwnych John Deere 630D sprawiają, że jest to sprzęt o niesamowitej żywotności. Dzięki temu zespoły żniwne John Deere są rewelacyjnym partnerem każdego rolnika.