Zespoły żniwne

John Deere 635D

Zespół żniwny John Deere 635D wpływa na zwiększenie wydajności zbioru. Posiada konstrukcję, która sprawia, że jest to narzędzie idealne do zbioru roślin drobnoziarnistych.

  • Model : 635D
  • Szerokość koszenia : 10,7 m
  • Listwa tnąca : 2080 mm
Zapytaj o cenę
zespół żniwny john deere 635d

Więcej o 635D

John Deere 635D

Zastosowanie zespołu żniwnego John Deere 635D podnosi ogólną wydajność zbioru. Jego szczególna konstrukcja sprawia, że jest świetnym narzędziem do zbioru roślin drobnoziarnistych. Ten przenośnikowy zespół żniwny doskonale sprawdza się przy zbiorze roślin wymagających dużej wydajności.

  • szerokość koszenia: 10,7 m
  • listwa tnąca: 2080 mm
  • pasy przenośnikowe zapewniają płynne podawanie materiału
  • właściwości pozwalające na efektywny zbiór roślin drobnoziarnistych i ryżu
Zespół żniwny John Deere 635D

Zastosowanie w zespole żniwnym John Deere 635D aktywnego przesuwania materiału żniwnego bez ślimaków pozwoliło na zmniejszenie masy. Dzięki temu znacznie zmniejszył się nacisk na podłoże. Pas przesuwa materiał do przenośnika pochyłego bez mieszania. Podawanie kłosem do przodu pozwala na uzyskanie większej wydajności. Jest to cecha szczególnie pożądana przy współpracy z kombajnami rotorowymi serii S.

John Deere 635D – przyrząd żniwny do roślin drobnoziarnistych

Wysoka jakość pod każdym względem to cecha charakterystyczna dla przyrządów żniwnych John Deere 635D. Rozwiązania użyte do zbudowania tego zespołu żniwnego pozwalają na uzyskanie wysokiej niesamowitej wydajności przy zbiorze roślin drobnoziarnistych i ryżu. Zespół żniwny John Deere 635D zapewnia połączenie doskonałe jakości realizowanych zadań z wysoka efektywnością pracy nawet w bardzo trudnych warunkach.

John Deere – doskonałe zespoły żniwne

Ponadprzeciętna trwałość i niezawodność to cechy słusznie utożsamiane z marką John Deere. Projektując zespoły żniwne John Deere 635D inżynierowie brali pod uwagę realne potrzeby praktyków. Dzięki uważnemu wsłuchiwaniu się w sugestie rolników mogli stworzyć niezwykle trwały przyrząd żniwny o doskonałych parametrach, który zapewnia wysoką produktywność. Innowacyjne rozwiązania techniczne zastosowane w konstrukcji zespołu żniwnego John Deere 635D umożliwiają osiąganie rewelacyjnych wyników nawet w najtrudniejszych warunkach, ale także najwyższą żywotność tego sprzętu. Dlatego zespoły żniwne John Deere 635D są doskonałym wyborem dla wymagających rolników.