Zespoły żniwne

John Deere 625D

Zespół żniwny 600D jest wyposażony w funkcję aktywnego przesuwania materiału bez żadnych ślimaków. Zmniejsza to masę i nacisk na podłoże. Pas nie miesza materiału i podaje go od przodu do przenośnika pochyłego. Zwiększa to wydajność, szczególnie w kombajnach rotorowych serii S.*

  • Model : 625D
  • Szerokość koszenia : 7,60 m
  • Listwa tnąca : 2080 mm
Zapytaj o cenę
zespół żniwny john deere 625d

Więcej o 625D

John Deere 625D

Przenośnikowy zespół żniwny John Deere 625D jest doskonałym narzędziem do zbioru roślin wymagających dużej wydajności. Jego specyfikacja sprawia, że świetnie sprawdza się w czasie zbiorów roślin drobnoziarnistych. Zastosowanie zespołu żniwnego John Deere 625D podnosi ogólną wydajność kombajnu.

  • szerokość cięcia 7,6 m,
  • pasy przenośnikowe zapewniają płynne podawanie materiału,
  • właściwości pozwalające na efektywny zbiór roślin drobnoziarnistych i ryżu.
Zespół żniwny John Deere 625D

Przyrząd żniwny John Deere 625D posiada funkcję aktywnego przesuwania materiału żniwnego bez użycia ślimaków. Zmniejsza to jego masę, a tym samym redukuje nacisk na podłoże. Zastosowany pas nie miesza materiału, a podawanie go do przenośnika pochyłego od przodu podnosi wydajność pracy. Ma to kolosalne znaczenie, szczególnie przy współpracy z kombajnami rotorowymi serii S.

John Deere 625D – przyrząd żniwny do roślin drobnoziarnistych

Doskonałe przyrządy żniwne John Deere 625D cechuje wysoka jakość, a zastosowane w ich konstrukcji innowacyjne rozwiązania techniczne pozwalają na uzyskanie niesamowitej efektywności przy zbiorze roślin drobnoziarnistych i ryżu. Zespół żniwny John Deere 625D to nie tylko pewność zachowania maksymalnej wydajności nawet w trudnych warunkach zbioru, ale także gwarancja najwyższej jakości wykonanej pracy.

John Deere – doskonałe zespoły żniwne

Marka John Deere jest, zasłużenie, utożsamiana z niezawodnością i ponadprzeciętną trwałością maszyn rolniczych. Inżynierowie, projektując zespoły żniwne John Deere 625D wsłuchiwali się w potrzeby i sugestie rolników. Dlatego sprzęt ten jest niesłychanie funkcjonalny i dzięki temu efektywny. Odpowiada bowiem na potrzeby praktyków. Innowacyjne technologie, materiały najwyższej jakości i niezwykle staranne wykonanie sprawiają, że maszyny John Deere wyróżnia wyjątkowa żywotność. Jakość zespołów żniwnych John Deere 625D czyni z nich niezawodnych partnerów zapewniających długotrwałą i niezakłóconą pracę w szczególnie intensywnym czasie żniw.