Ciągniki rolnicze

John Deere 7R 270

Wysoka moc i niska masa własna sprawiają, że nawet z dużym obciążeniem, jest niezwykle wydajny na drodze. Niespotykana sprawność przenoszenia mocy na podłoże i wyjątkowa opcja dociążenia ciągnika o 1,7 t czynią go niezastąpionym w ciężkich pracach polowych.

  • Maksymalna moc 297 KM (218 kW) (ECE-R120) + 8 KM (6 kW) IPM
  • Silnik: 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 11,4 t masy wysyłkowej
  • Rozstaw osi: 2,925 m
Zapytaj o cenę
john deere 7r 270

Więcej o 7R 270

John Deere 7R 270 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PSS o pojemności 6,8 l pozwala na osiągnięcie mocy maksymalnej 297 KM, a podczas transportu i pracy z WOM nawet 305 KM (z IPM). Przekładnia e23™ została stworzona z myślą o maksymalnej wydajności i wytrzymałości w najcięższych pracach polowych. Z kolei AutoPowr™, to bezstopniowa przekładnia gwarantująca niespotykaną wydajność ciągnika i maksymalne przenoszenie mocy na podłoże. Z myślą o pracach transportowych ciągnik można wyposażyć w przekładnię w konfiguracji 40 km/h jak i 50 km/h.

7R 270 – John Deere to komfort

Luksusowe warunki pracy zapewnia fotel ActiveSeat™ II wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzowania i elektryczny system tłumienia drgań, doskonale izolujący operatora od wibracji i wstrząsów. Alternatywne zastosowanie mechanicznego zawieszenia kabiny, w połączeniu z pneumatycznie amortyzowanym fotelem sprawi, że nawet jazda w terenie będzie komfortowa. Więcej miejsca w kabinie, zwiększona pojemność lodówki czy tylna kamera to prawdziwe wisienki na torcie.

Nowoczesne technologie John Deere

Odbiornik StarFire™ 6000 zamontowany w prawym narożniku dachu został skalibrowany i zabezpieczony przed kradzieżą. Dzięki technologiom rolnictwa precyzyjnego możesz zaoszczędzić na paliwie, nawozach i środkach chemicznych. Intuicyjne sterowanie ciągnikiem John Deere 7R 270 zapewnia konsola CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i wyświetlaczem CommandCenter™. Wyświetlacz CommandCenter dostępny jest w dwóch wersjach: 4200 o przekątnej 8,4 cala oraz 4600 z przekątną 10,4 cala. Opcją jest doposażenie kabiny ciągnika w dwa monitory.

Uniwersalny i wydajny John Deere 7R 270

Niska masa własna ciągnika przekłada się na doskonałe wyniki na drodze. Kiedy jednak potrzebujemy w polu cięższej maszyny, to dzięki systemowi EZ Ballast, możemy w ciągu kilku sekund i to bez wysiadania z kabiny dociążyć naszą maszynę o 1,7 t.