Ciągniki rolnicze

John Deere 7R 310

Chcesz podnieść standardy pracy w swoim gospodarstwie? Czas na zmianę, która przyniesie nową jakość i wydajność!

Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy niepowtarzalną ofertę: oddaj swój stary ciągnik John Deere  i skorzystaj z wyjątkowej okazji na zakup nowego modelu John Deere 7R 310 w niezwykle korzystnej cenie!

Nie czekaj – zrób krok naprzód w rozwoju swojego gospodarstwa i zgłoś się do naszego doradcy !

 

 

  • Maksymalna moc 341 KM (251 kW) Maksymalna moc (ECE-R120) + 11 KM (8 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 11,4 t masy wysyłkowej
  • Rozstaw osi 2,925 m
Zapytaj o cenę

Więcej o 7R 310

John Deere 7R 310 – dane techniczne

Za sprawą silnika PowerTech™ PVS mamy do dyspozycji 341 KM. Kiedy potrzebujemy jej więcej, w czasie korzystania z WOM lub na drodze, system IPM dostarczy dodatkowe 11 KM. Do wyboru mamy przekładnię e23™ zapewniającą wytrzymałość i maksymalną wydajność przy ciężkich pracach uprawowych, i bezstopniową przekładnię AutoPowr™. Przenosi ona moc na podłoże z niespotykaną sprawnością. Automatycznie dostosowuje prędkość obrotową do zmieniających się obciążeń, optymalizując spalanie. Z myślą o pracach transportowych ciągnik można wyposażyć w przekładnię w konfiguracji 40 km/h jak i 50 km/h.

7R 310 – John Deere to komfort

Luksusowy fotel ActiveSeat™ II jest wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzowania oraz elektryczny system tłumienia drgań, doskonale izolujący operatora od wibracji i wstrząsów. Zamiennie możemy zastosować mechaniczne zawieszenia kabiny, w połączeniu z pneumatycznie amortyzowanym fotelem. Dzięki nim nawet jazda w terenie będzie komfortowa. Za wisienkę na torcie możemy uznać, zwiększoną pojemność lodówki, tylną kamerę czy kabinę XXL.

Nowoczesne technologie John Deere

Fabrycznie skalibrowany i zabezpieczony przed kradzieżą odbiornik StarFire™ 6000 umieszczony w prawym narożniku dachu otwiera drogę do technologii rolnictwa precyzyjnego. Dzięki nim możesz zaoszczędzić na paliwie, nawozach i środkach chemicznych. Za sprawą konsoli CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i wyświetlaczami CommandCenter™. Wyświetlacz CommandCenter dostępny jest w dwóch wersjach: 4200 o przekątnej 8,4 cala oraz 4600 z przekątną 10,4 cala. Opcją jest doposażenie kabiny ciągnika w dwa monitory, dzięki czemu można z łatwością sterować funkcjami maszyny.

Uniwersalny i wydajny John Deere 7R 310

Rewelacyjnie wydajny na drodze dzięki niskiej masie własnej ciągnik 7R 310, może w ciągu kilku sekund stać się cięższy o 1,7 t dzięki systemowi EZ Ballast. Pozwala to dostosować tę maszynę do trudnych prac polowych.