Ciągniki John Deere – seria 7R

Szeroki wybór

Ciągniki John Deere – seria 7R

Niska masa własna i wysoka moc powoduje, że ciągniki z nowej serii 7R są zwinne i szybkie. Pozwala to przewieźć więcej, i zachować maksymalną wydajność na polu.

Komfort nowej serii 7R

Kwestia komfortu pracy jest kluczowa. Ograniczenie zmęczenia i znużenia operatora przekładają się na jego produktywność i bezpieczeństwo. Z tego powodu zadbano nawet o najdrobniejsze szczegóły.

  • Nisko zamontowana klamka
  • Większe stopnie
  • Więcej miejsca w kabinie

Aby ułatwić już samo wsiadanie do maszyny, obniżono klamkę i poszerzono stopnie. Dzięki przeniesieniu układu klimatyzacji pod kabinę, nad głową operatora jest znacznie więcej przestrzeni, by nie ograniczać jego swobody. Obrotowy, skórzany fotel Active Seat II z elektrycznym tłumieniem drgań, funkcją masażu, wentylowanym i podgrzewanym siedziskiem zapewnia luksusowe warunki jazdy. Alternatywą jest fotel z pneumatyczną amortyzacją. W połączeniu z mechanicznym zawieszeniem kabiny zapewni doskonałą izolację od wstrząsów i wibracji. Układ zawieszenia TLS™ Plus zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy po krętych drogach. Także w terenie gwarantuje maksymalną przyczepność dzięki zachowaniu stałego kontaktu z podłożem. Dzięki tylnej kamerze, na monitorze CommandCenter™ możesz wygodnie obserwować maszynę towarzyszącą w trakcie prac polowych. Radio z dużym dotykowym ekranem i funkcją obsługi telefonu pozwala w trakcie pracy słuchać ulubionej muzyki. Aby w czasie wielu godzin spędzonych w ciągniku, nie zabrakło Ci chłodnych napojów i przekąsek, lodówka jest o 60% większa.

Technologie John Deere dla większej wydajności

Nowy zintegrowany odbiornik StarFire™ 6000 znajdujący się w prawym narożniku dachu jest fabrycznie skalibrowany i zabezpieczony przed kradzieżą. System AutoTrac™ zapewnia komfort pracy i pozwala na zachowanie największej dokładności przejazdów, a przez to oszczędność paliwa, nawozów i środków ochrony roślin.

Silniki o mocach od 297 do 385 KM pozwalają na realizacje najcięższych prac. Współpracują z przekładniami: e23™, która w trybie automatycznym sama ustawia prędkość obrotową silnika i bieg, lub bezstopniową, hydromechaniczną przekładną AutoPowr™. Z myślą o pracach transportowych ciągnik można wyposażyć w przekładnię w konfiguracji 40 km/h jak i 50 km/h.
Konsola sterująca CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ do sterowania prędkością i kierunkiem jazdy oraz innymi funkcjami ciągnika i maszyny towarzyszącej, to optymalny interfejs kierowcy, sprawiający, że panowanie nad maszyną jest łatwe i wygodne.

Uniwersalne i niezawodne ciągniki serii 7R

Potężna siła sprawia, że ciągniki z serii 7R to doskonałe maszyny do ciężkiej i wydajnej pracy w polu i szybkiego transportu. Aby zminimalizować ryzyko przestoju serwisowego, John Deere dba o proces produkcji oraz starannie dobiera materiały i komponenty. Wprowadza także nowe rozwiązania całkowicie eliminujące ryzyko przecieków, zamieniając tam, gdzie to możliwe układy hydrauliczne na mechaniczne.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno