Ciągniki rolnicze

John Deere 7R 290

Niezastąpiony w realizacji najcięższych zadań polowych. Szybki i wydajny na drodze. John Deere 7R 290 wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne to uniwersalna maszyna dla wymagających.

  • Maksymalna moc 319 KM (235 kW) (ECE-R120) + 13 KM (9 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 11,4 t masy wysyłkowej
  • Rozstaw osi 2,925 m
Zapytaj o cenę
john deere 7r 290

Więcej o 7R 290

John Deere 7R 290 – dane techniczne

Dziewięciolitrowy silnik John Deere PowerTech™ PVS generuje 319 KM, a zastosowanie systemu IPM to dodatkowe 13 KM na drodze i przy pracy z WOM. Dostępne przekładnie pozwalają dostosować parametry ciągnika do oczekiwań użytkownika. Przekładnia e23™ zapewnia wytrzymałość i maksymalną wydajność przy ciężkich pracach uprawowych. Bezstopniowa przekładnia AutoPowr™ pozwala przenosić moc na podłoże z niespotykaną sprawnością. Automatyczne dostosowywanie prędkości obrotowej do zmieniających się obciążeń optymalizuje spalanie na drodze. Z myślą o pracach transportowych ciągnik można wyposażyć w przekładnię w konfiguracji 40 km/h jak i 50 km/h.

7R 290 – John Deere to komfort

Mechaniczne zawieszenie kabiny i pneumatycznie amortyzowany fotel doskonale izolują operatora od wibracji. Jeśli oczekujesz luksusu, wybierz skórzany fotel ActiveSeat™ II wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzowania oraz elektryczny system tłumienia drgań, separujący od wstrząsów maszyny. Dowodem dbałości o warunki pracy kierowcy jest także komfortowa kabina XXL, zwiększona pojemność lodówki czy tylna kamera.

Nowoczesne technologie John Deere

Intuicyjne sterowanie ciągnikiem John Deere 7R 290 jest możliwe dzięki konsoli CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™. Wyświetlacz CommandCenter dostępny jest w dwóch wersjach: 4200 o przekątnej 8,4 cala oraz 4600 z przekątną 10,4 cala. Opcją jest doposażenie kabiny ciągnika w dwa monitory. Odbiornik StarFire™ 6000 zamontowany w prawym narożniku kabiny, otwiera drogę do rolnictwa precyzyjnego, które dzięki niesłychanej dokładności podczas prac pozwala zaoszczędzić na paliwie, nawozach i środkach chemicznych.

Uniwersalny i wydajny John Deere 7R 290

Doskonała wydajność w transporcie jest efektem niewielkiej masy własnej. Z kolei kiedy w polu potrzebny nam cięższy ciągnik możemy w ciągu kilku sekund, bez wysiadania z kabiny dociążyć naszą maszynę o 1,7 t wykorzystując system EZ Ballast.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty