Ciągniki rolnicze

John Deere 7R 330

Niesłychanie wydajny przy realizacji zadań transportowych i mocny i ekonomiczny w zastosowaniach polowych na dużą skalę i szalenie dokładny dzięki technologiom rolnictwa precyzyjnego. Taki jest nowy John Deere 7R 330.

  • Maksymalna moc 363 KM (267 kW) (ECE-R120) + 10 KM (7 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 11,4 t masy wysyłkowej
  • Rozstaw osi 2,925 m
Zapytaj o cenę
john deere 7r 330

Więcej o 7R 330

John Deere 7R 330 – dane techniczne

Silnik PowerTech™ PVS oferuje 363 KM, a z wykorzystaniem systemu inteligentnego zarządzania mocą nawet 373 KM. Dostępne przekładnie pozwalają na optymalne wykorzystanie tej mocy do własnych celów. Przekładnia e23™ stworzona została myślą o wytrzymałości w najcięższych pracach polowych i maksymalnej wydajności. Bezstopniowa przekładnia AutoPowr™ zapewnia rewelacyjną wydajność ciągnika i przenoszenie mocy na podłoże z maksymalną sprawnością. Z myślą o pracach transportowych ciągnik można wyposażyć w przekładnię w konfiguracji 40 km/h jak i 50 km/h.

7R 330 – John Deere to komfort

Luksus w postaci fotela ActiveSeat™ II daje możliwość korzystania z funkcji masażu, podgrzewania i klimatyzowania, a elektryczny system tłumienia drgań, doskonale odseparuje operatora od wibracji i wstrząsów. Alternatywą może być mechaniczne zawieszenia kabiny i pneumatycznie amortyzowany fotel. Sprawią one, że nawet jazda w terenie będzie komfortowa. Zwieńczeniem starań o komfortowe warunki pracy jest zwiększona pojemność lodówki, tylna kamera i kabina w rozmiarze XXL.

Nowoczesne technologie John Deere

Łatwe sterowanie pracą takiej potężnej maszyny jest możliwe dzięki konsoli CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i wyświetlaczami CommandCenter™ Wyświetlacz CommandCenter dostępny jest w dwóch wersjach: 4200 o przekątnej 8,4 cala oraz 4600 z przekątną 10,4 cala. Opcją jest doposażenie kabiny ciągnika w dwa monitory. Odbiornik StarFire™ 6000, umieszczony w prawym narożniku dachu, jest fabrycznie skalibrowany i zabezpieczony przed kradzieżą. Dzięki technologiom rolnictwa precyzyjnego pozwala zaoszczędzić na paliwie, nawozach i środkach chemicznych.

Uniwersalny i wydajny John Deere 7R 330

Maszyna o niewielkiej masie własnej i dużej mocy zapewnia wydajność w transporcie. Z kolei kiedy w polu potrzebny nam cięższy ciągnik możemy wykorzystać system EZ Ballast i w ciągu kilku sekund, bez wysiadania z kabiny, dociążyć naszą maszynę o 1,7 t.