Ciągniki rolnicze

John Deere 7R 350

Potężna moc i niska masa zapewniają niezrównaną wydajność przy dużych obciążeniach na drodze i przy najcięższych pracach polowych. Systemy rolnictwa precyzyjnego pozwalają na osiąganie korzyści płynących z optymalizacji wykonywanych zabiegów.

  • Maksymalna moc 385 KM (283 kW) (ECE-R120) + 3 KM (2 kW) IPM (Inteligentne zarządzanie mocą)
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 11,4 t masy wysyłkowej
  • Rozstaw osi 2,925 m
Zapytaj o cenę
john deere 7r 350

Więcej o 7R 350

John Deere 7R 350 – dane techniczne

Moc maksymalna generowana przez silnik PowerTech™ PVS to 385 KM, a z IPM 388 KM. Dzięki bezstopniowej przekładni AutoPowr™ możemy płynnie przyspieszać, bez użycia sprzęgła, za pomocą jednej dźwigni. Z myślą o pracach transportowych ciągnik można wyposażyć w przekładnię w konfiguracji 40 km/h jak i 50 km/h.

7R 350 – John Deere to komfort

W kabinie XXL luksus może zapewnić nam fotel ActiveSeat™ II. Pozwala on korzystać z funkcji masażu, podgrzewania i klimatyzowania. Elektryczny system tłumienia drgań, odizoluje operatora od nawet 90% ruchów pionowych. Alternatywą jest pneumatycznie amortyzowany fotel, który w połączeniu z mechanicznym zawieszeniem kabiny sprawi, że jazda w każdych warunkach będzie komfortowa. Dzięki powiększonej lodówce nie zabraknie nam chłodnych napojów i przekąsek, a tylna kamera pozwoli wygodnie obserwować maszynę towarzyszącą w czasie długich godzin spędzonych na polu.

Nowoczesne technologie John Deere

Odbiornik StarFire™ 6000, zamontowany w prawym narożniku dachu, jest fabrycznie skalibrowany i zabezpieczony przed kradzieżą. Dzięki technologiom rolnictwa precyzyjnego możesz zaoszczędzić na paliwie, nawozach i środkach chemicznych. Intuicyjne sterowanie ciągnikiem John Deere 7R 350 zapewnia konsola CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i wyświetlaczem CommandCenter™. Wyświetlacz CommandCenter™ dostępny jest w dwóch wersjach: 4200 o przekątnej 8,4 cala oraz 4600 z przekątną 10,4 cala. Opcją jest doposażenie kabiny ciągnika w dwa monitory.

Uniwersalny i wydajny John Deere 7R 350

Wydajność na drodze osiągnięta dzięki stosunkowi niskiej masy własnej do ogromnej mocy, sprawia, że ciągnik 7R 350 pozwala realizować szybkie i ekonomiczne przejazdy z pełnym obciążeniem. Użycie systemu EZ Ballast daje możliwość dociążenia maszyny, w ciągu kilku sekund bez opuszczania kabiny, o 1,7 t. Pozwala to dostosować maszynę do trudnych prac polowych.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty